15. jún. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

Puškárová je otvorenejšia ako kedykoľvek predtým: Urobila, čo u nej doteraz fanúšikovia nevideli!

placeholder
Moderátorka Zlatica Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Prekvapila aj potešila fanúšikov.

Domáce promi
15. jún. 2024 o 06:00
Puškárová je otvorenejšia ako kedykoľvek predtým: Urobila, čo u nej doteraz fanúšikovia nevideli!

Prekvapila aj potešila fanúšikov.

Markizácka moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová (46) je po chorobe, ktorá ju trápila od vlaňajšieho novembra, konečne späť! Veľký návrat odštartoval v piatok jej rozlúčkový rozhovor s končiacou prezidentkou Zuzanou Čaputovou (50) v rámci mimoriadnych Televíznych novín. Vo funkcii hlavy štátu Čaputovú v sobotu nahradí bývalý premiér či predseda NR SR Peter Pellegrini.

"ĎAKUJEME, pani prezidentka Zuzana Čaputová, za desiatky rozhovorov v dobrých aj ťažkých časoch. Nech sa vám darí v ďalšom pracovnom aj súkromnom živote. Prezidentka dnes TV Markíza poskytla posledný rozhovor vo funkcii. Priblíži aj osobnejšie odchádzanie z úradu aj rozhodnutie odísť z politického života," napísala Zlatica na sociálnych sieťach v piatok.

Veľké prípravy späť na obrazovky sa neobišli bez dokonalého líčenia a starostlivého výberu šiat na tak veľkú udalosť. Moderátorka sa na Instagrame zväčša chváli svojou krásnou rodinou a milovanou záhradkou, prípadne pridáva pracovné veci. Tentoraz sa však nezvyčajne obrátila na ženy s malým tipom ohľadom mejkapu. A to Puškárová nerobieva vôbec!

"Občas sem dám saj ženské okienko. Dnes som konečne po mesiacoch hľadania našla super maskaru. Neviem, či je stará, nová, ale je výborná. Pozor, toto nie je žiadna spolupráca," napísala k fotke v červenom tope s ladiacim červeným rúžom na perách. Na výsledok po odskúšaní maskary sa môžete pozrieť v galérii pod článkom.