11. jún. 2024 o 17:00
lv, Koktejl

Žene sa zrútil svet: Návšteva lekára odhalila krutú pravdu o služobnej ceste manžela!

placeholder
Odhalila to po návrate muža z pracovnej cesty (ilustračné foto).
Zdroj: iStock

Toto nechce odhaliť nikto.

Zaujímavosti
11. jún. 2024 o 17:00
Žene sa zrútil svet: Návšteva lekára odhalila krutú pravdu o služobnej ceste manžela!

Toto nechce odhaliť nikto.

Ak vo vzťahu nie je dôvera základom, je náročné zostať v ňom. Existuje len veľmi málo vecí, ktoré sa prekonávajú ťažšie, ako je samotná zrada. Jednej žene stačila bežná návšteva lekára, aby sa dozvedela, že jej manželstvo nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá, píše Mirror.

Na návštevu lekára prišla bez toho, aby tušila, že sa jej tak rýchlo "zrúti“ celý svet. Výsledky testov, ktoré dostala, ukázali, že jej manžel klamal. Žena zverejnila svoju dilemu na Reddite, kde hľadala radu, aké kroky by mala podniknúť ďalej. Vysvetlila, že práca jej muža si vyžaduje pravidelné cestovanie, niekedy aj na celé týždne.

Keď sa vrátil zo svojej poslednej pracovnej cesty, bola rada. Dodala, že v ich sexuálnom živote nastala zmena, pretože jej manžel pociťoval bolesť tam dole pri milovaní. Prešli dni, ale jeho príznaky sa len zhoršili a ona následne dostala zápal spojiviek.

Výsledky testov odhalili, že obaja boli pozitívni na kvapavku - sexuálne prenosnú infekciu. Spočiatku sa manžel snažil vinu zvaliť na ňu. Po mnohých hádkach a plači priznal, že dvakrát využil eskortné služby. Bránil sa, že vždy použil ochranu.

„Som zničená. Úprimne, ako sa dá niečo také prekonať? Ako budem teraz vedieť, či mi hovorí pravdu? Záležalo mu vôbec na mojom zdraví? Klamal mi a vinil ma. Teraz si vyplakáva oči a žiada o druhú šancu, lebo nikdy nemal pocit, že by ma podvádzal. Pravdou je, že mu už nedôverujem. Sme spolu 15 rokov a môj svet a sebadôvera sa rúcajú," napísala žena.

Ľudia v komentároch žene radili, aby ukončila manželstvo. „Prečo mal pocit, že to nie je podvádzanie, keď mal sex so spoločníčkou,“ čudovala sa jedna používateľka. „Nebolo to podvádzanie, pretože mal nasadený kondóm? To je ešte horšie, keďže on to ani neuznáva ako podvádzanie, ale chce odpustenie a chce to skúsiť znova," znel ďalší komentár „Zakaždým, keď bude cestovať za prácou, budete vedieť, čo tam robí. Od neverníka, ktorý vám klame, obviňuje vás a potom vám povie, že to nebola nevera, iné čakať nemôžete," uzavrel tretí.