12. feb. 2024 o 05:30
žani, Koktejl

Dara Rolins po plastike podstúpila ďalšiu výraznú zmenu! Ukázala FOTO: Chcela som vám ešte povedať...

placeholder
Speváčka Dara Rolins.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Tentokrát sa podelila o fotky sama.

Domáce promi
12. feb. 2024 o 05:30
Dara Rolins po plastike podstúpila ďalšiu výraznú zmenu! Ukázala FOTO: Chcela som vám ešte povedať...

Tentokrát sa podelila o fotky sama.

Speváčka Dara Rolins má 51 rokov, ale ukážkovú postavu a sviežu tvár jej závidia aj o polovicu mladšie ženy. Vďačí za to cvičeniu a príkladnej starostlivosti o svoju pokožku. Ako však vyšlo najavo, dopomáha si aj u lekárov. V minulosti potvrdila vylepšenie pŕs, nosa a dáva si tiež aplikovať botox medzi obočie.

Najnovšiu úpravu chcela zatajiť, avšak taliansky plastický chirurg jej dal ranu pod pás. Na sociálnej sieti zverejnil video Dary a prezradil, aké zákroky robil. "Hĺbkový lifting tváre a krku, revízna blefaroplastika (korekcia ovisnutých očných viečok, pozn. red.)," odhalil.

To, že sa video dostalo až k Slovákom, speváčku poriadne nahnevalo. "Zrejme je už mojim osudom, že veci, ktoré si chcem nechať pre seba a v súkromí vyplávajú na povrch snáď skôr, než sa stanú. Priznávam, je to občas veľmi nepríjemné a rovnako ako pred dvoma rokmi mal istý doktor potrebu zdieľať so svetom úpravu môjho nosa, tak aj tentokrát sa našiel ďalší, ktorý sa chcel pochváliť zákrokom, a že má u seba "Darinku"," napísala rozhorčená Dara.

"Nemám potrebu zdieľať a už vôbec nie ospravedlňovať svoje rozhodnutie, nemám voči nikomu ani oznamovaciu povinnosť, len sa to proste stalo. Je to moja vec. Moje súkromie," pokračovala a označila túto situáciu za podpásovku.

Hnev napokon ochladol a Dara si z celej situácie dokázala spraviť žart. "Ešte som vám chcela povedať, že som sa ostrihala. Ako sa tak na seba dívam, tie krátke vlasy robia divy. To keby som vedela, som mohla ušetriť za ten lifting," zažartovala speváčka na svoj účet. Fotky s novým účesom nájdete v galérii.

Po dvoch veľkolepých koncertoch v pražskej O2 aréne si dala zaslúžené voľno a plánuje v ňom pokračovať. "Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť. A tvoriť. Chvíľku cestovať, nachytať novú inšpiráciu, čerstvý vietor do plachiet ..." zverila sa fanúšikom.

Zároveň ich poprosila o pochopenie, nakoľko s jej voľnom sa spája aj pauza od sociálnych sietí. "Tak len aby ste vedeli, že tu som, len trávim viac času sama so sebou," dodala spevácka diva.