28. máj. 2024 o 14:30
žani, Koktejl

Patricia Vitteková na svadbe len žiarila: Znova zamilovaná ako tínedžerka! FOTO

Zamilovaná až po uši.

Domáce promi
28. máj. 2024 o 14:30
Patricia Vitteková na svadbe len žiarila: Znova zamilovaná ako tínedžerka! FOTO

Zamilovaná až po uši.

Speváčka a podnikateľka Patricia Vitteková (44) rada ukazuje instagramovému svetu svoje dve krásne a talentované dcéry Sofiu (18) a Thiu (17). Pre dievčatá dýcha, pracuje a žije. Ich otcom je exfutbalista Robert Vittek. Áno si dvojica povedala v 2005, o pätnásť rokov neskôr dal súd definitívnu bodku za ich manželstvom.

V jej srdci si však našiel miesto niekto nový. I keď si Patricia súkromie stráži, svojho priateľa Denisa už dlhšie netají. S mladším realitným agentom sa objavila na niekoľkých spoločenských akciách. Uplynulý víkend spolu vyrazili na svadbu. Pozvánku dostali až z východu a Patricia si veľký deň zamilovanej dvojice nesmierne užila.

S partnerom stavili na čiernu klasiku. Brunetka ohurovala v krátkych šatách v zaujímavom strihu a s originálnym rukávom. Patricia pri Denisovi úplne omladla. Keď uvidíte, akú fotku si spravili hrdličky, hneď si poviete, že sú zamilovaní ako tínedžeri. Nájdete ju vo fotogalérii.

O láske, ktorú prežíva, napísala i v bilancii roku 2023. "Naučil si ma veriť viac ako kedykoľvek, že stále mám v živote ľudí, čo sú priateľmi. Rodinu, ktorá je všetko, na čom záleží. Naučil si ma myslieť a veriť inak. Tak, že nakoniec všetko môže dopadnúť lepšie ako tuším a že láska nechodí, keď ju čakáš, ale keď už tvoje srdce vie rozpoznať maličkosti, ktoré ju schovávajú pred očakávaniami," vyznala sa podnikateľka.