11. jún. 2022 o 06:00
žani, Koktejl

Štvornásobný otec Peter († 45) zomrel po zrážke s kamiónom: Srdcervúci odkaz do neba

placeholder
Peter nemal šancu nehodu prežiť.
Zdroj: HaZZ, Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Tragický začiatok týždňa.

Domáce správy
11. jún. 2022 o 06:00
Štvornásobný otec Peter († 45) zomrel po zrážke s kamiónom: Srdcervúci odkaz do neba

Tragický začiatok týždňa.

Pri obci Horné Semerovce (okres Levice) došlo v pondelok ráno k zrážke s fatálnym záverom. "Pri nehode došlo k zrážke osobné vozidla s kamiónom, pričom následkom nárazu začal kamión horieť. Zasahujúci hasiči požiar uhasili a zakliesnenú osobu vyslobodili z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia," informoval Hasičský a záchranný zbor na sociálnej sieti.

Kabína kamiónu zhorela do tla. Vodič osobného auta Audi A6 z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde čelne narazil do kamióna, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Pri nehode utrpel 45-ročný Peter zo Šiah zranenia, ktorým na mieste podľahol. Podľa informácií portálu pluska.sk, bol otcom štyroch detí. Odišiel si a už sa nikdy nevrátiš. Bol si najlepší brat, akého som mala. Neexistujú slová, ktoré by vystihli ako nám tu budeš chýbať. Dúfam, že tam hore sa už budeš len usmievať a nájdeš svoj pokoj,” napísala na sociálnej sieti jeho sestra Andrea. Okolnosti dopravnej nehody, ako aj príčina a miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Leviciach.