30. nov. 2023 o 12:00
žani, Koktejl

Rozcítená Soňa Skoncová, vyrovnávala sa s tým týždeň: Nedokážem udržať slzy!

placeholder
Moderátorka Soňa Skoncová bola z nového kroku rozcítená.
Zdroj: Instagram/ sonaskoncova

Úplne ju to vzalo.

Domáce promi
30. nov. 2023 o 12:00
Rozcítená Soňa Skoncová, vyrovnávala sa s tým týždeň: Nedokážem udržať slzy!

Úplne ju to vzalo.

Moderátorka a podnikateľka Soňa Skoncová (36) mala ten najkrajší koniec 2022. V posledný deň roka porodila dcérku Elizu. Príchod domov bol pre mamu jeden z najkrajších a najsilnejších okamihov. Nevrátila sa len k partnerovi Robovi ale aj ich synčekovi Robkovi, ktorý v tom čase nemal ani dva roky. Milovaní chlapci im pripravili krásne privítanie.

Život s dvomi malými deťmi sa krásnej mamine darí zvládať s úsmevom, aj keď to nie je vždy med lízať. Teraz však pristúpila ku kroku, ktorý bol pre ňu nesmierne emotívny. Prvé dni o tom ani nedokázala hovoriť verejne a zdieľať to so svojimi sledovateľkami na Instagrame. "Už to máme za sebou, pred týždňom som odstavila. Až teraz som to dokázala zdieľať a rozlúčiť sa," napísala rozcítená brunetka.

Dojčenie Elizy jej bude veľmi chýbať. Od prvého momentu bolo dokonalé. "Opak som zažila pri Robkovi - mojom prvorodenom dieťatku. Dojčenie je prirodzené, ale nie automatické ako dýchanie, skôr ako chôdza, ktorú si treba osvojiť. Cesta každého dieťatka je jedinečná a ja som nekonečne vďačná, že mi bolo dopriate dojčiť obe moje deti," vyznala sa v príspevku, ktorým chcela povzbudiť ostatné mamičky.

Soňa nikdy nezabudne na hlboké prepojenie, ktoré cítila vďaka tejto láskavej činnosti. "Pozeráte sa na malé stvorenie, cítite pohyb pier a dych drobného nošteka - bol to náš čas. Nedokážem udržať slzy, v hlave si prehrávam tú krásnu, namáhavú, vyčerpávajúcu a obohacujúcu cestu. Mrzí ma, že táto etapa končí," dodala s tým, že vždy tu pre dcérku bude. "Začína ďalšie obdobie, zhlboka sa nadýchnem, uvoľním a dovolím ti slobodne vyrásť. Lebo čo je viac?" uzavrela Skoncová.