19. jún. 2024 o 13:00
krsk, Koktejl

Boris Kollár doprial svojej Laure romantiku ako hrom: Môj sen sa splnil!

placeholder
Podnikateľka a umelkyňa Laura Vizváryová a Boris Kollár v tureckej Kapadokii.
Zdroj: Instagram/_leyla.lv

Známa dvojica si užíva v čarovnom prostredí.

Domáce promi
19. jún. 2024 o 13:00
Boris Kollár doprial svojej Laure romantiku ako hrom: Môj sen sa splnil!

Známa dvojica si užíva v čarovnom prostredí.

Pre nich už tradičný Dubaj vymenili za novú destináciu! Bývalý predseda NR SR Boris Kollár (58) a jeho partnerka Laura Vizváryová (29) si momentálne užívajú romantiku bez detí. Dvojnásobná mama, ktorá má s Kollárom synčeka Abnerka, si splnila sen návštevou okúzľujúcej Kapadokie v Turecku. Krajina je známa svojou skalnatou prírodou a všadeprítomnými balónmi.

Let jedným z nich si vyskúšala už aj Laura. "Môj sen sa splnil, moc som túžila vidieť toto miesto," napísala k dychberúcim fotkám z Turecka na Instagrame. Čo-to pridal aj Boris. Zábery nájdete v galérii pod článkom.

Dvojici robí spoločnosť aj ďalší známy pár - manželia Zuzana Strausz Plačková (32) a René Strausz (35), ktorí tam navyše natáčajú materiál do svojich blogov. Páry zo slovenského šoubiznisu už v Kapadokii vyskúšali jazdy na štvorkolkách aj na koňoch, let balónom, no nevynechali ani oddych vo vírivke a pri bazéne.

Pre Kollára a Lauru to ani zďaleka nie je prvá návšteva Turecka. Dvojica navštívila Istanbul v januári tohto roka. Kollár urobil zásadné rozhodnutie a navštívil estetickú kliniku. Svetová metropola je známa aj tým, že ľudia z celého sveta tam chodia na to, aby vylepšili svoj vzhľad.

Kollár sa rozhodol zatočiť s kútmi. Navštívil istanbulskú kliniku, ktorá sa špecializuje na transplantáciu vlasov, ktoré si nechal nastreliť. Po mesiacoch, počas ktorých musel prejsť celým procesom vypadávania a rastu, sú badať úžasné výsledky!