21. máj. 2024 o 07:30
krsk, Koktejl

Veľký deň Dankovej missky Sylvie: Šťastná ako nikdy predtým!

placeholder
Šéf SNS Andrej Danko a I. vicemiss Slovensko 2021 Sylvia Šulíková.
Zdroj: Instagram/sylviasulik, Instagram/andrej_danko_official

Má dôvod na úsmev.

Domáce promi
21. máj. 2024 o 07:30
Veľký deň Dankovej missky Sylvie: Šťastná ako nikdy predtým!

Má dôvod na úsmev.

Líder SNS Andrej Danko (49) tvorí pár s I. vicemiss Slovensko 2021 Sylviou Šulíkovou (26). Verejnosť sa o ich vzťahu dozvedela, keď boli začiatkom roka v emirátoch. Dovtedy poznali Sylviu Slováci vďaka súťaži krásy.

Majiteľka kozmetického salónu sa zviditeľnila aj vzťahom s českým tanečníkom z Let's Dance. Po boku Viléma Šíra (24) sa ukázala krátko po jeho rozchode s Nikol z markizáckej reality šou Love Island. Dlho im to nevydržalo. Krásna blondínka ale nezostala sama a chodí s Andrejom Dankom.

Dvojica spolu strávila niekoľko dní v Dubaji či hlavnom meste Spojených arabských emirátov, z čoho sa stala prepieraná kauza. Misska na sociálnych sieťach ale bez problémov priznala vzťah s Dankom.

Fanúšikovia na Instagrame sa jej spýtali, čo konkrétne ju na ňom očarilo. "Všetko. Je veľmi vtipný, pozorný a veľký džentlmen. V skutočnosti je úplne iný, ako ho vidíte a vnímate na obrazovkách. Je to skvelý človek s dobrým srdcom a ja ďakujem, že je mojou súčasťou," napísala otvorene.

Sylvia sa už roky hrdí kozmetickým salónom, ktorý je jej srdcovkou a sama v tomto beauty štúdiu aj pracuje. Keď nedávno oslávil 4 roky od založenia, vystrojila honosnú párty, kam pozvala najbližšie ženy a klientky. Odetá do čiernych šiat a priesvitného trenčkotu rozdávala šťastné úsmevy a prípitky. Zábery z jej veľkého dňa nájdete v galérii pod článkom.