28. sep. 2023 o 11:00
krsk, Koktejl

Ťažké chvíle známej exsuperstaristky: Synčekovi Sebastiankovi museli operovať obe ruky!

placeholder
Speváčka Veronika zo skupiny Verona so synčekom.
Zdroj: Instagram/veronikastyblova

Majú za sebou náročné obdobie.

Zahraničné promi
28. sep. 2023 o 11:00
Ťažké chvíle známej exsuperstaristky: Synčekovi Sebastiankovi museli operovať obe ruky!

Majú za sebou náročné obdobie.

Speváčka Veronika Stýblová (29) zo skupiny Verona má za sebou ťažké chvíle. Jej dvojročný synček Sebastian musel absolvovať operáciu oboch rúk. Chlapček mal totiž od narodenia zrastené dva prsty na každej ruke, informuje český denník Blesk.

"Nedokonalosť, a napriek tomu je dokonalý. Séba sa narodil so zrastenými 2 prstíkmi na oboch ručičkách i nožičkách. Ako hovorievam, je to naša rybka," uviedla na sociálnej sieti speváčka, ktorá v minulosti účinkovala aj v Superstar. Hoci to chlapčeka neobmedzovalo, stále to ostávalo estetickým problémom.

"Pred chvíľou si sa narodil a naraz ťa o pár týždňov čaká plastika ručičiek. Začínam byť mierne v strese, ale ty si bojovník a verím, že to spolu zvládneme," priznala obavy pred operáciou.

Veronika bola celý čas po boku synčeka v nemocnici. Na sociálnych sieťach zverejnila zábery aj video chlapčeka po zákroku a s fanúšikmi sa často delila o to, ako to všetko maličký zvláda. Prsty sa mu rozhodla dať rozdeliť, kým je ešte dieťa.

"Všetci na oddelení detskej plastiky sú úplne úžasní a som rada, že sa tu o všetkých pacientov tak krásne starajú," chválila pobyt v nemocnici, ktorý zvládol Sebastianko s úsmevom aj napriek obviazaným rukám.