18. mar. 2023 o 10:08
emd, Koktejl

Horúca novinka: Vieme, ktorá známa tvár nahradí v Let's Dance Máriu Čírovú!

placeholder
Mária Čírová a Joris Yacoub.
Zdroj: Norbert Marci

Na tanečnom parkete sa divákom predstaví už túto nedeľu.

Slovensko
18. mar. 2023 o 10:08
Horúca novinka: Vieme, ktorá známa tvár nahradí v Let's Dance Máriu Čírovú!

Na tanečnom parkete sa divákom predstaví už túto nedeľu.

Je známy pár, ktorý nahradí zranenú Máriu Čírovú s Jorisom. Už v nedeľu sa na tanečný parket po prvýkrát postaví moderátor Vratko Sirági spolu s tanečnicou Annou Riebauerovou. Spávu priniesla TV Markíza na svojom webe.

"Ako náhradný pár sa namiesto Márie Čírovej a Jorisa Yacouba zajtra na parket postavia moderátor Vratko Sirági s tanečnicou Annou Riebauerovou. Ako náhradníci budú mať imunitu a postupujú do štvrtého kola. Vratkovi a jeho tanečnej partnerke držíme palce," znie stanovisko TV Markíza.

"Keď sme sa pripravovali na možnosť, že sa Mária nebude môcť postaviť na tanečný parket, čakala nás náročná úloha. Nájsť niekoho, kto bude ochotný sa naučiť len za pár dní tancovať, zapamätá si choreografiu a postaví sa pred kamery najsledovanejšej šou na Slovensku. Teším sa, že Vratko súhlasil a myslím si, že sa diváci majú naozaj na čo tešiť," vyjadril sa k situácii kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

"Veľmi sa teším a zároveň je to pre mňa obrovská výzva. Stále to vstrebávam a som z toho v šoku. Ďakujem celému tímu, ktorý túto šou vytvára, za dôveru. Spravím maximum pre to, aby sme s mojou tanečnou partnerkou mohli v nedeľu podať čo najlepší výkon," teší sa Vratko na svoju novú úlohu.