28. sep. 2023 o 14:30
žani, Koktejl

Mokráňová po koncerte Kontrafaktu v Prahe: Príšerné trápenie! Neviem, čo som si myslela

placeholder
Lucia Mokráňová
Zdroj: instagram/luciamokranova

Následky jej rozhodnutia sa dostavili okamžite.

Domáce promi
28. sep. 2023 o 14:30
Mokráňová po koncerte Kontrafaktu v Prahe: Príšerné trápenie! Neviem, čo som si myslela

Následky jej rozhodnutia sa dostavili okamžite.

Exfarmárka, trénerka a influencerka Lucia Mokráňová vyrazila cez víkend do Prahy aj so svojim partnerom Martinom. Rovnako ako tisícky ďalších fanúšikov, si nemohla nechať ujsť najväčší koncert skupiny Kontrafakt. Okrem šou si dopriali aj malý výlet po stovežatej, na ktorý však blondínka doplatila.

Lucia miluje módu, ako všetky známe Slovenky, a na svojich outfitoch si dáva záležať. Na verejnosti vždy predvádza modely, ktoré na nej vyzerajú úžasne. Aj po Prahe chodila vyfintená v drahom značkovom oblečení, avšak výber obuvi nebol ideálny a priniesol bolestivý následok.

"Moje močové cesty sa opäť ozvali. Tri roky som s tým nemala problém, ale teraz, keď prechladnem alebo ma len ofúkne, tak sa mi to zase vracia. Bolo to príšerné. Dlho, dlho som s tým nemala problém a teraz ma len ofúkne a fakt je to strašne bolestivé" posťažovala sa sledovateľom. "Neviem, čo som si myslela, keďže som chodila po Prahe v šľapkách..." povzdychla si.

Bolesť bola taká silná, že Lucia odriekla všetky svoje plány. "Noc bola pre mňa katastrofálna, dnes som musela všetko zrušiť, pretože v noci mi vôbec nebolo dobre," priznala. Okamžite začala s liečbou antibiotikami a nezabudla sa ani poriadne naobliekať. V utorok sa cítila lepšie, avšak už nič nechce riskovať a šľapky nechala v skrini.