26. máj. 2024 o 05:00
krsk, Koktejl

Puškárová fotkou s manželom Patrikom vzbudila nádej u fanúšikov: Neuveríte, kde spolu boli!

placeholder
Moderátorka Zlatica Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Potešila verných fanúšikov.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 05:00
Puškárová fotkou s manželom Patrikom vzbudila nádej u fanúšikov: Neuveríte, kde spolu boli!

Potešila verných fanúšikov.

Blíži sa jej návrat na televízne obrazovky? Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová (46) nebola s malou jednorazovou výnimkou na televíznych obrazovkách už viac ako pol roka. Odkedy vlani v novembri ohlásila, že má v spojitosti s chorobou dusivý kašeľ, ktorý jej nedovolí pracovať v prostredí štúdia, sa ukazuje fanúšikom iba zo súkromia domova.

Síce niekoľkokrát navštívila Markízu, držala sa celé mesiace najmä domáceho odpočinku. Tomu je už možno koniec. Náznak, že sa jej stav môže lepšiť, priniesla na sociálnych sieťach v piatok. Zverejnila zamilovanú fotku s manželom Patrikom Švajdom (42) z východniarskej svadby!

"Východniarska svadba, ďakujeme za milovanú rodinu a skvelých priateľov," znelo moderátorkino vyznanie pod vydarenou fotkou, ktorú nájdete v galérii pod článkom. Manželia na nej vyzerajú úžasne.

Ani odozvy fanúšikov na Instagrame na seba nenechali dlho čakať. "Ste krásni," napísala Evuš. "Krásni ste, prajem vám veľa zdravia, šťastia, lásky," pridala sa Mária. "Dobrú zábavu prajem," popriala Katarína. "Krásny pár," dodala Denča. "Pristane vám to, veľa šťastia a zdravia," opakovala krásne slová žien Teri.

Posledný komentár ale totálne vyjadril myšlienky mnohých priaznivcov Zlatice. "Dúfam, že už ste zdravá?" priala si za všetkých fanúšička Lenka.