Domáce promi
photo Foto
video Video
11. feb. 2024 o 13:00
mob, Koktejl

Rytmus reagoval na VIDEO Sulíkovho syna: Filip poriadne potrápil Kollárovu dcéru!

placeholder
Slovenský reper Rytmus a Filip Sulík.
Zdroj: CinemArt a Reprofoto/Magazin Pohofka

Podcast Filipa Sulíka si všimol aj slovenský raper.

Domáce promi
11. feb. 2024 o 13:00
Rytmus reagoval na VIDEO Sulíkovho syna: Filip poriadne potrápil Kollárovu dcéru!

Podcast Filipa Sulíka si všimol aj slovenský raper.

Filip Sulík (28) je veľmi aktívny na sociálnych sieťach. Fanúšikom dáva často možnosť pýtať sa anonymné otázky takmer každý deň a svojimi odpoveďami niekedy dokáže poriadne prekvapiť. Nedávno sa mal predstaviť aj na podujatí Fight Night Challenge, kde sa mal postaviť do ringu proti Strýcovi Filipovi, no tesne pred zápasom sa zranil a musel z duelu odstúpiť.

Syn politika Richarda Sulíka rozbehol aj svoj vlastný podcast Fiki Unchained, do ktorého si pozýva zaujímavých hostí. Do horúceho kresla si už sadli Tomy Kotty, Romana Tabák, Boris Kollár a jeho dcéra Alexandra Horňáková, Lenockatt & Lenkalux či Ema „Pimpinockaa“ Ferusová.

Jeho rozbiehajúci sa podcast si všimol aj slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (47), ktorý mu okomentoval ukážku na sociálnej sieti. Odpoveď Sulíka mladšieho na seba nenechala dlho čakať a odpísal mu, nech jeho video zazdieľa. „Však za pokus nič nedám, nie?“ dodal Filip.

Rytmus reagoval na ukážku z rozhovoru s Kollárovou dcérou Alexandrou, na ktorej jej hovorí, že ho zaujala jedna vec z konverzácie medzi jej otcom a transrodovou modelkou Paris.

Filip Saške vysvetľuje, že sa snažil si opísanú situáciu z auta zvizualizovať. Jediná možnosť, ktorá mu z toho vzišla jej predviedol rovno na kresle pred ňou a opýtal sa jej na názor, či mohol intímny akt, čo opisovali v správach, vyzerať presne takto. Mladá Horňáková sa tomu celému iba zasmiala. O čom presne sa rozprávali si môžete vypočuť vo videu na konci článku.