22. feb. 2024 o 13:00
mob, Koktejl

Let's Dance štartuje už o pár dní: Ondřej Brzobohatý priznal strach o mamu Gregorovú!

placeholder
Herečka Hana Gregorová so synom Ondřejom Brzobohatým.
Zdroj: LADISLAV KŘIVAN / MFDNES + LN / Profimedia

Tanečná horúčka odštartuje v nedeľu 3. marca o 20:30 hod.

Domáce promi
22. feb. 2024 o 13:00
Let's Dance štartuje už o pár dní: Ondřej Brzobohatý priznal strach o mamu Gregorovú!

Tanečná horúčka odštartuje v nedeľu 3. marca o 20:30 hod.

Jedenásť známych osobností znova zabojuje o titul kráľa alebo kráľovnej tanečného parketu. Fanúšikovia Let's Dance už poznajú mená všetkých tanečníkov, poroty a tiež moderátorov.

Svoje tanečné pohyby na televíznych obrazovkách predvedú herečka Petra Dubayová, exfutbalista Ján Ďurica, speváčka Tina, herečka Hana Gregorová, modelka Michaela Kocianová, herečka Anna Jakab Rakovská, moderátor Ján Tribula, kuchár Martin Novák a herci Jakub Jablonský, Juraj Bača a Juraj Loj.

Zmena nastane tento rok za porotcovským stolom. Miesto štyroch stoličiek budú len tri. Posadia sa na ne Ján Ďurovčík, Tatiana Drexler a tiež Adela Vinczeová. Diváci sa môžu tešiť aj na minuloročnú moderátorskú dvojicu Viktora Vinczeho a Luciu Hlaváčkovú. Tvorcom sa osvedčili a preto nemali azda ani dôvod hľadať nikoho iného.

Synovi posiela videá z tréningov

Slovenská herečka Hana Gregorová (71) bude najstaršou účastníčkou deviatej série tejto tanečnej šou a účinkovanie prijala s veľkou radosťou. „Teším sa. V tomto veku si myslím, že tam budem jediná stará raketa. Dúfam, že zvládnem aspoň prvý tanec,“ povedala pre TV Markíza.

Veľkou oporou jej bude syn Ondřej Brzobohatý (41), ktorý sa však trošku o mamu obáva. „Som rád, že do toho išla. Často jej volám, kontrolujem ju, pýtam sa na jej zdravotný stav a či to všetko zvláda. Zatiaľ to zvláda a je nadšená. Teraz mi zase poslala ďalšie video z tréningu, už ich mám niekoľko vo svojej zbierke,“ povedal českému denníku Blesk.

Ondřej so svojou manželkou Danielou prídu Gregorovú podporiť aj do Bratislavy, no bohužiaľ, prvé kolo nestihnú. „Mám predstavenie, ale druhé kolo už si ujsť nenecháme,“ dodal.