21. nov. 2023 o 12:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Sisu Sklovskú museli operovať: Trápila ju vzácna diagnóza... krvavé FOTO po zákroku!

placeholder
Sisa Sklovská skončila v nemocnici.
Zdroj: Instagram/sisasklovskaofficial

Ako dopadla operácia?

Domáce promi
21. nov. 2023 o 12:00
Sisu Sklovskú museli operovať: Trápila ju vzácna diagnóza... krvavé FOTO po zákroku!

Ako dopadla operácia?

Opernú divu Sisu Lelkes Sklovskú už dlhší čas sužovala zvláštna choroba. Prednedávnom sa zverila, že po dvoch rokoch sa u nej objavilo ochorenie, kvôli ktorému opäť skončila pod nožmi. Sisu trápila Dupuytrenova kontraktúra a, ako sama uviedla, v dlaniach jej rástli cudzie predmety, ktoré jej sťahovali prsty k dlani. Zriedkavé ochorenie väčšinou postihuje manuálne pracujúcich mužov, no neobišlo ani Sklovskú.

Vždy usmiata Sisa urobila rázne rozhodnutie a skončila v nemocnici. Na Instagrame zverejnila fotku z nemocnice, ku ktorej napísala: "Už ma vezú na operačný sál." Po niekoľkých hodinách na sociálnu sieť zavesila ďalší záber, na ktorom je vidieť jej zakrvavenú ruku previazanú v obväzoch.

"Hotovo… Dupuytrenova kontraktúra, pravá ruka," uviedla k snímke, na ktorej je jemne nalíčená a spokojne sa usmieva z nemocničného lôžka. Okrem toho fanúšikom ukázala snímku s lekárom, ktorý ju operoval a ich široké úsmevy sú jasným dôkazom toho, že operácia dopadla najlepšie, ako mohla. Sisine fotky z nemocnice nájdete v galérii.