11. jún. 2024 o 14:30
žani, Koktejl

Zlatica Puškárová víkendovala na chate: Dychberúce VIDEO! Tam, kde to milujeme...

Je to jej srdcu blízke.

Domáce promi
11. jún. 2024 o 14:30
Zlatica Puškárová víkendovala na chate: Dychberúce VIDEO! Tam, kde to milujeme...

Je to jej srdcu blízke.

Manželov Zlaticu Švajdovú Puškárovú (46) a Patrika Švajdu (52) už pred rokmi prestalo baviť bývanie v hlavnom meste. Z luxusného bytu v Bratislave sa presťahovali do rodinného domu v obci Zavar (okres Trnava). Okrem rodinného domu vlastnia aj chatu, kde môžu tráviť voľný čas so synmi Leom (14) a Adamom (7).

Príroda je ich srdcu blízka. Moderátor televíznych novín je vášnivý poľovník a rybár. Zlatica sa zasa rada poprechádza. Takto relaxovala počas uplynulého víkendu, podelila sa aj o nádherný výhľad. "Tam, kde to milujeme. Doma na chate, Kremnické vrchy," okomentovala video, na ktorom zachytáva krásy nášho Slovenska.

Návrat do televízie

Z obrazoviek sa Zlatica stiahla pred niekoľkými mesiacmi pre respiračné problémy. Vyzerá to tak, že už onedlho ju pred kamerami uvidíme opäť. "Predovšetkým už nie som PN. Ďakujem lekárom za starostlivosť, do bodky sa naplnili ich predpovede, že respiračné komplikácie môžu trvať aj pol roka. Úprimne som to odmietala prijať a ako ma mnohí poznáte, chcela som sa vrátiť do práce čo najskôr," uviedla moderátorka na Instagrame.

Musela však skloniť hlavu a trpezlivo čakať. Počas svojej prestávky sledovala vyostrenú situáciu a bola sklamaná, kam sme sa ako spoločnosť posunuli. "Nekonečné spory v rôznych oblastiach života, konfliktné vyhlásenia, more súdov nad konaním iných, v koncovke streľba," dodala.

"Som tvorivý, kreatívny, pozitívny človek a dlho som “za seba” rozmýšľala ako sa dostať z tejto “zlej spoločenskej nálady”. A potom som dostala nápad a následne som prijala aj moje vnútorne rozhodnutie. Možno budete prekvapení, ale ja som sa nikdy ničoho nebála. Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie. Rozhodne v nej ale v tejto spoločenskej klíme vidím zmysel a aj preto som sa z vlastného rozhodnutia dobrovoľne vzdala istých pre mňa veľmi komfortných vecí," napísala tajomne Zlatica. Viac o avizovanej novinke prezradí v primeranom čase.

Vynorila sa otázka, či Puškárová nahradí Michala Kovačiča. V minulosti pracovala aj v relácii Na telo a v mnohých špeciáloch k spoločenským a politickým udalostiam. Zlatica rozplynula všetky dohady a potvrdila, že do relácie Na telo sa nevracia a pôjde o iný projekt. "Aby v týchto vyostrených časoch neprišlo k nedorozumeniu. Môj projekt nemá vôbec nič spoločné s reláciou Na telo, ani so žiadnou novou diskusiou. Reláciu Na telo v žiadnej podobe moderovať nebudem!" povedala na rovinu obľúbená moderátorka.