Domáce promi
photo Foto
video Video
17. jan. 2023 o 12:00
mob, Koktejl

VIDEO, ktoré obletelo celý svet! Paľo Habera ostal bez slov: Veľmi sa ma to dotklo

placeholder
Slovenský spevák Pavol Habera.
Zdroj: Instagram/Pavol Habera

Jeho piesni dali nový rozmer.

Domáce promi
17. jan. 2023 o 12:00
VIDEO, ktoré obletelo celý svet! Paľo Habera ostal bez slov: Veľmi sa ma to dotklo

Jeho piesni dali nový rozmer.

Na nedávnych hokejových MS žien do 18 rokov sa v zápase o 5. miesto stretli reprezentantky Česka a Slovenska. České hokejistky tento duel vyhrali 6:3, no po stretnutí sa všetky dievčatá postarali o moment, ktorý si všimol celý svet.

Pochytali sa za ramená a spoločne si zaspievali pesničku ‚Príbeh nekončí‘, ktorú napísal slovenský spevák Pavol Habera pre účinkujúcich v súťaži Česko Slovenská SuperStar.

„Mladé hráčky Česka a Slovenska odohrali na MS do 18 rokov zápas o 5 miesto. Po zápase ukázali všetkým to, v čo verím a dúfam po celý svoj život - rešpekt a priateľstvo! Dievčatá sa pochytali okolo ramien a začali spolu spievať. Spievali moju pesničku ‚Príbeh nekončí‘ a priznávam sa, že sa ma to veľmi dotklo. Spravili sme ju s Danom Hevierom preto, aby z nej ľudia mali radosť. Tieto Češky a Slovenky jej dali úplne iný rozmer (tak to občas býva),“ napísal k videu na svojej sociálnej sieti Habera.

„Vo svojom mladom veku ukázali nám všetkým, čo je vlastne v živote dôležite. Je mi úplne jedno, či ladíte alebo spievate trochu falošne a fakt netuším, kto ten zápas vyhral, ale dojali ste ma a ja vám Češky a Slovenky ĎAKUJEM!“ zakončil.