26. sep. 2023 o 07:30
žani, Koktejl

Nora Kabrheľová na plné ústa: Takýto mám dôchodok! Súperka tej sume ani nechcela uveriť

placeholder
Nora Kabrheľová je už pár rokov na dôchodku.
Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

Bez okolkov povie čokoľvek.

Domáce promi
26. sep. 2023 o 07:30
Nora Kabrheľová na plné ústa: Takýto mám dôchodok! Súperka tej sume ani nechcela uveriť

Bez okolkov povie čokoľvek.

Nora Kabrheľová sa vždy riadila heslom, čo na srdci, to na jazyku. Slováci ju za to zbožňujú a stala sa z nej mediálna hviezda. Za posledné roky si preskákala mnohým, no nezlomilo ju to a vrátila sa spať na obrazovky. Východniarka najnovšie prijala pozvanie do jojkárskej relácie Nákupné maniačky. Okrem módy sa riešil aj jej dôchodok.

Keď so súperkami preberali, čím sa živia, porozprávala im, že je už 5 rokov na dôchodku. V dokrútke dodala, že všetkých zaujíma, ako si vypĺňa dni. "No čo sa robí na dôchodku? Čo sa robí? Ležím, raz na jednej strane, raz na druhej strane, maximálne idem so Šarikou vonku. Pozriem si seriál, o ôsmej zhasnem svetlo a spím do rána. O šiestej vstanem. Toto robia dôchodcovia," porozprávala rázne.

Nora sa nevyhla ani otázke, či je spokojná s výškou svojej penzie. Pri odpovedi neostala svojej povesti nič dlžná. "A keby som nebola tak čo? Mi dajú väčší? Nedajú," vyhlásila. Napokon ale prezradila cifru. "Všetkých zaujíma, koľko mám dôchodok. No 770 euro. Raz mi jedna napísala, že: Ja mám len 350. No preto máš 350, lebo si neodrobila roky a neplatila si odvody. Tak preto máš toľko," rozčuľovala sa.

Dve výrazne mladšie súperky boli z tej sumy poriadne prekvapené. "Podľa mňa zo 770 eur by som asi nevyžila," myslí si Vanessa. "To, že Norika žije zo 770 eur, sa mi nechce veriť a myslím si, že to ani nie je pravda," povedala zasa Miška.

Kto sleduje Noru na Instagrame vie, že z výšky svojho dôchodku nie je nadšená. Na jar zvažovala dovolenku v teple, no mala veľkú dilemu. "Kde, to by som aj vedela, ale neznám, že za čo. Ale pôjdem asi niekde, kde je teplo. No, do Dubaja asi nie, lebo nemám lóve. Ale možno také Španielsko by som ustála, nie? Čo vy na to? Kde mám ísť? Kde je teplo? A nie drahé! Tak môžete mi povedať, kde mám ísť, " požiadala v marci o radu. Na sociálnej sieti sa napokon nepochválila fotkami zo žiadnej zahraničnej dovolenky.