05. jún. 2023 o 05:30
mob, Koktejl

Sklenaříková si po krachu manželstva užíva: Divoký žúr zachytený na VIDEU!

placeholder
Slovenská modelka Adriana Sklenaříková na Gala Cannes 2023.
Zdroj: Profimedia

Užíva si slobodu.

Celebrity
05. jún. 2023 o 05:30
Sklenaříková si po krachu manželstva užíva: Divoký žúr zachytený na VIDEU!

Užíva si slobodu.

Slovenská modelka Adriana Sklenaříková (51) v marcovom rozhovore pre francúzsky časopis Gala porozprávala o svojom novom živote po rozchode s manželom Aramom Ohanianom (54). Modelka prezradila, že cíti, že sa jej opäť otvára široká škála možností. „Nepovedala by som, že sa cítim ako tínedžerka, ktorá objavuje svet, ale je tam kúsok tohto stavu,“ uviedla Adriana.

Prestížnu titulku časopisu, na ktorej pózuje aj s dcérkou, zdobia neprehliadnuteľné slová modelky. „Som šťastná slobodná mama,“ hovorí svetu Adriana.

Jej postoj po konci vzťahu prekvapuje, pretože verejnosti rozchod dvojice pripadá ešte ako pomerne čerstvý. „Pre ľudí áno. Ale s Aramom sme sa spoločne rozhodli už pred nejakým časom. Je to odlúčenie sŕdc, ale nie života. Držíme spolu pri všetkom, čo sa týka našej dcéry. Rozhodne si chceme spoločný vzťah s ňou zachovať,“ prezradila kráska so slovenskými koreňmi.

Zdá sa, že rodáčka z Brezna sa z rozchodu rýchlo oklepala a teraz si užíva slobodu. V sobotu cez deň robila osvetu ohľadom poskytovania prvej pomoci a večer sa bavila s priateľmi ako za mlada. Na jej sociálnej sieti nechýbali video z párty i fotky.

Príčina rozchodu

Pokiaľ ide o dôvody ich rozchodu, Adriana to pripísala postupnému vývoju páru, pričom vysvetlila, že manžel ju dlho robil šťastnou, ale ľudia sa menia a situácie tiež.

„Môžu sa objaviť iné túžby. A ak to nejde dobre, prečo by sme sa mali obetovať? Nikdy nie je príjemné povedať zbohom, ale vzťah, ktorý sa končí, nemusí byť nevyhnutne negatívny,“ poznamenala v rozhovore pre francúzsky časopis.

Adriana, ktorá bola predtým vydatá aj za futbalistu Christiana Karembeua, sa teraz sústredí na dcérku Ninu, ktorú má s Ohanianom. „Nina pre mňa predstavuje lavínu lásky, ktorá ma niekedy dojíma až k slzám,“ povedala na záver o svojej malej princeznej.