16. jún. 2024 o 18:00
jž, Koktejl

Adriana Sklenaříková: Pravda o vzťahu s mojím ex! Vysvetlila som svojej dcére, že...

placeholder
Adriana Sklenaříková prehovoril o vzťahu s exmanželom Aramom Ohanianom.
Zdroj: instagram.com/adrianakarembeusklenarikova

Prezradila skutočný dôvod ich odlúčenia.

Domáce promi
16. jún. 2024 o 18:00
Adriana Sklenaříková: Pravda o vzťahu s mojím ex! Vysvetlila som svojej dcére, že...

Prezradila skutočný dôvod ich odlúčenia.

Správy o rozchode slovenskej topmodelky Adriany Sklenaříkovej (52) s jej marockým manželom Aramom Ohanianom (55) vyšli na povrch krátko po Vianociach 2022. Adriana sa teraz rozhodla celý svoj životný príbeh zhrnúť v knihe Libre - Slobodná, v ktorej prezradila aj skutočný dôvod ich odlúčenia, informuje Plus 7 dní.

Sklenaříková a Ohanian spolu randili od roku 2002. V roku 2014 si povedali áno. "So zovretým srdcom píšem tieto riadky. Bolo to 12 nádherných rokov, ktoré sme spolu prežili. Tešila som sa v každej chvíli nášho vzťahu. Nikdy som sa nesmiala viac ako pri tebe. Náš príbeh bol nádherný a tak veľmi som ho milovala. Napriek tomu sme sa obaja rozhodli ísť každý svojou vlastnou cestou. Láska nikdy nezhasne! Dal si mi najkrajší poklad - našu Ninu," zverejnila v čase rozchodu na sociálnej sieti.

Po ich odlúčení sa hovorili o odumretí lásky medzi nimi. Sklenaříková ale dala veci na pravú mieru. "Môj manžel to mal veľmi ťažké, pretože celé naše podnikanie, ktoré sa točilo okolo cestovného ruchu a gastronómie, sa zastavilo. Nepracovala som a bolo to úžasné. Môj manžel to prežíval presne opačne. Prispelo to k stroskotaniu nášho vzťahu," zverila sa, že doba covidu sa im stala osudnou.

Stále však majú dobrý vzťah. „Myslím si, že dieťa v páre zmení veľa vecí. A láska vás tiež vyčerpáva. Žili sme spolu dvanásť rokov a zostali sme vo veľmi dobrom vzťahu, chodíme spolu na dovolenky. Ak to už nie je ono, prečo by sme sa mali obetovať? Nikdy nie je príjemné povedať zbohom, ale vzťah, ktorý sa končí, nemusí byť nevyhnutne zlý," vysvetlila ich aktuálnu situáciu.

Dcérke všetko vysvetlili. "Pre dieťa je dôležitá komunikácia. Vysvetlila som svojej dcére, hoci mala len štyri roky, že mama a otec sa už nemilujú, ale majú sa veľmi radi a predovšetkým majú veľmi radi teba,“ adresovala dôležité slová dcére Nine.