08. máj. 2023 o 13:00
vmr, Koktejl

Cimarrova prvá tanečná partnerka: Prečo neprišla na finále Let's Dance? Odkaz Slovákom!

placeholder
Mario Cimarro a Vanda Poláková.
Zdroj: Kristína Torjai

Pred finále sa prihovorila Slovákom.

Celebrity
08. máj. 2023 o 13:00
Cimarrova prvá tanečná partnerka: Prečo neprišla na finále Let's Dance? Odkaz Slovákom!

Pred finále sa prihovorila Slovákom.

Tanečnica Vanda Poláková, ktorá spolu s hercom Jánom Koleníkom vyhrala minuloročnú sériu tanečnej Let's Dance sa nezúčastnila finále, pretože, ako je už známe, býva a profesionálne pôsobí v USA, kde je majiteľkou tanečného štúdia, ktoré sa nachádza v New Yorku.

Vanda však finále s tanečníkmi napriek veľkej vzdialenosti prežívala a rozhodla sa svojim kolegom poslať spoza veľkej mláky odkaz. "Ahojte kamaráti, pozdravujem celé Slovensko. No tak Let's Dance sa nám už blíži ku koncu. Dneska už je finále! Ja by som chcela popriať všetko dobré Janke, Gabike a Anne, nech už ktorákoľvek sa stane kráľovnou tanečného parketu. Držím vám moc, moc, moc palce a užite si to dneska večer určite," odkázala ženám, ktoré bojovali vo finále o titul kráľovnej tanečného parketu.

Vo videu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, nezabudla ani Jána Koleníka a aj na slovenských divákov, ktorým takisto poslala pozdrav. "Samozrejme, pozdravujem aj všetkých ostatných účinkujúcich, ktorí boli v Let's Dance a všetky dievčatá, ktoré budú dnes tancovať s Jankom a Janko, samozrejme aj teba, prosím vás, všetci to poriadne roztočte na tom tanečnom parkete a vedzte, že mi veľmi chýbate všetci a pozdravujem celé Slovensko a myslím na vás," uzavrela sympatická tanečnica, ktorá v tohtoročnej sérii tancovala s Mariom Cimarrom, no predčasne zo súťaže odstúpila.

Skončila v Let's Dance kvôli Cimarrovi?

Po vlaňajšom úspechu s Jankom Koleníkom (43) dostala ďalšiu veľkú hviezdu. Tanečnici Vande Polákovej (38) priradili kubánskeho herca Maria Cimarra (51), ktorý bol ťahákom 8. série Let’s Dance. Chvály na ich tanec však neprišli a tanečnicu napokon vyradil z fungovania covid, informoval Nový Čas.

Na parket sa Vanda napokon nevrátila a v šou ju už v minulom kole nahradila Vanesa Indrová. "Nakazila som sa koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou sa, žiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách," uviedla. Podľa Nového Času by mohli byť za tým, že nesilí návrat aj vzťahy s Cimarrom. Hviezda telenoviel bola pre divákov od prvého večera sklamaním a viditeľne sa nezlepšoval.

Požiadavky pred účinkovaním

Cimarro je u Slovákov populárny vďaka Skrytej vášni. No, na účinkovanie v šou mal kývnuť len v prípade splnenia jeho podmienok. "Mario Cimarro je zahraničná hviezda. On je zvyknutý na nejaký štandard, na ktorý my v našej malej krajine nie sme úplne zvyknutí. On má určité podmienky, servis, ktorý je iný, než majú jeho kolegovia. Ale z jeho pohľadu je to úplne prirodzené, je to bežný štandard pri produkciách v zahraničí. Mariovi zabezpečujeme ubytovanie, má apartmán, má k dispozícii auto, má osobného asistenta," vymenoval denníku marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec.

Module ITT: Anketa

Šumy zo zákulisia

Podľa zistení novín kubánsky herec úplne nesadol všetkým a inak to nemuselo byť ani s tanečnou partnerkou. "Televízia stavila na Maria ako na najväčšiu hviezdu, ale je pravda, že je veľmi svojský, čo sa odráža aj na jeho vzťahoch s ostatnými v šou," prezradil Novému Času človek zo zákulisia.