25. sep. 2023 o 06:00
žani, Koktejl

Dráma hodinu pred megakoncertom Dary Rolins: Speváčku ratovali v záchranke!

placeholder
Dara Rolins
Zdroj: Kristína Torjai

Šokujúca pikoška zo zákulisia jej narodeninového koncertu.

Domáce promi
25. sep. 2023 o 06:00
Dráma hodinu pred megakoncertom Dary Rolins: Speváčku ratovali v záchranke!

Šokujúca pikoška zo zákulisia jej narodeninového koncertu.

Dara Rolins v januári ovládla pražskú O2 Arénu na svojom obrovskom koncerte k oslave 50. narodenín. Len hŕstka ľudí tušila, aká dráma mu predchádzala. Legendárnej speváčke museli len hodinu pred koncertom volať záchranku. O tom, čo sa vlastne stalo, sa zverila Adele a Sajfovi.

Diva je prekvapená, že sa to podarilo udržať v tajnosti až doteraz. "Hodinu pred koncertom sa mohol koncert zrušiť," šokovala Dara. Veľkej šou predchádzala generálka, po ktorej speváčka cítila, že má unavené hrdlo. Začala preto len šepkať, aby si šetrila hlas na večer. Uvažovala, že si dá kamilkový čaj, no dvorná fotografka Petra Ficová jej ponúkla prírodný sprej do hrdla, ktorý dáva aj deťom.

Zdalo sa im to ako dobrý nápad a tak si dopriala naozaj štedrú dávku. Bola to však chyba, ktorá mohla mať naozaj strašné následky. Dara začala nezastaviteľne kašlať a nevedela lapiť dych. "Tento cirkus trval 10 minúť vkuse," opísala a dodala, že jej bolo hrozne zle a nevedela sa dodýchnuť.

Dcéra speváčky Laura následne vybehla na chodbu O2 arény a zakričala, aby niekto zavolal sanitku. "Presunuli ma do záchranky. Infúzka. Dorazila ďalšia doktorka, ktorá bola špecialistka na dýchacie cesty," pokračovala Dara, ktorá sa snažila zo sanitky odísť, nakoľko nechcela sklamať fanúšikov. Lekárka ju však držala za hruď a rázne jej prízvukovala, že ona rozhodne či bude koncert.

"Celá tá vec trvala dobrých 40 minúť," ozrejmila blondínka. Našťastie jej zabrala infúzia a až potom sa po prvýkrát dokázala poriadne nadýchnuť. Do koncertu vtedy ostávalo už len dvadsať minúť. "Neviem, čo ostatné do mňa tá doktorka ešte vsotila. Ja som jej v ten moment bola úplne odovzdaná, že robte si so mnou, čo chcete, hlavne ma pustite za hodinu na javisko," pokračovala v rozprávaní.

Ukázalo sa, že v spreji, ktorí použila boli naozaj len prírodné látky a jednou z nich bol propolis. Dara však dovtedy netušila, že jej môže spôsobiť takto vážnu alergickú reakciu. Po dráme z nej jej tím opäť spravil krásku, navliekli ju do žiarivej kombinézy a na javisko vstúpila akoby sa nič nestalo. I keď ju tento bolestivý zážitok zbavil stresu, už by si ho nikdy nechcela zopakovať.