24. máj. 2024 o 06:00
jž, Koktejl

Syn Adely a Viktora Vinczeovcov už vystrkuje rožky: Pozrite, čo Maxík vyparatil moderátorke Hlaváčkovej!

Max už vystrkuje rožky.

Domáce promi
24. máj. 2024 o 06:00
Syn Adely a Viktora Vinczeovcov už vystrkuje rožky: Pozrite, čo Maxík vyparatil moderátorke Hlaváčkovej!

Max už vystrkuje rožky.

Život známeho moderátorskému páru Viktora (33) a Adely (43) Vinczeových sa koncom roka 2022 obrátil o 180 stupňov, po tom, ako obdržali dlho očakávaný telefonát kvôli adopcii dieťaťa. Dvojica priznala, že boli zmierení s tým, že dieťa nikdy mať nebudú, no nakoniec sa na nich usmialo šťastie a dnes sú už oficiálne rodina.

Po adopcii dvojica avizovala, že si budú viac vyberať, aké pracovné ponuky príjmu. Aj napriek tomu obaja kývli na ponuku do tanečnej šou Let's Dance, Adela ako porotkyňa a Viktor ako moderátor po boku Lucie Hlaváčkovej. Zdá sa, že kolegovia si sadli nie len v pracovnej sfére ale i v súkromí.

Lucia na sociálnu sieť pridala video, na ktorom mala celú pokreslenú tvár od malého Maxa, syna Adely a Viktora. Na príspevok hneď zareagovali aj rodičia. "Faktúrku za maskérske služby kam pošlem?" podpichol kolegyňu Vincze. "Áno, vybavujeme Maxovi kšefty v šoubiznise. Toto je jeho prvé profi líčenie pre Luciu Hlaváčkovú," napísala k záberu Adela.

Chlapček rodičov oslovil hneď pri prvom stretnutí. "On mal taký výraz v očiach a už tak s nami komunikoval a usmieval sa, že tam niečo bolo. Niečo ako šarm, osobnosť toho dieťaťa. Vyzeral ako taký starosta malej obce," pezradila Vinczeová pre tvnoviny.sk. A ako sa zdá, nezískal si srdcia len rodičov, ale aj ich kolegov.