13. jún. 2024 o 05:30
žani, Koktejl

Tajnosti okolo návratu Puškárovej na obrazovky, zverejnila záhadné video: Môžete sa tešiť, už čoskoro!

Podľa jej slov sa môžu diváci tešiť na niečo veľmi zaujímavé.

Domáce promi
13. jún. 2024 o 05:30
Tajnosti okolo návratu Puškárovej na obrazovky, zverejnila záhadné video: Môžete sa tešiť, už čoskoro!

Podľa jej slov sa môžu diváci tešiť na niečo veľmi zaujímavé.

Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová (46) zmizla ešte koncom minulého roka z televíznych obrazoviek. Od práce ju držali respiračné problémy, ktoré si vyžadovali mesiace liečby. Nedávno však oznámila skvelú správu. "Predovšetkým už nie som PN. Ďakujem lekárom za starostlivosť, do bodky sa naplnili ich predpovede, že respiračné komplikácie môžu trvať aj pol roka. Úprimne som to odmietala prijať a ako ma mnohí poznáte, chcela som sa vrátiť do práce čo najskôr," uviedla moderátorka na Instagrame.

Musela však skloniť hlavu a trpezlivo čakať. Počas svojej prestávky sledovala vyostrenú situáciu a bola sklamaná, kam sme sa ako spoločnosť posunuli. "Nekonečné spory v rôznych oblastiach života, konfliktné vyhlásenia, more súdov nad konaním iných, v koncovke streľba," dodala.

"Som tvorivý, kreatívny, pozitívny človek a dlho som “za seba” rozmýšľala ako sa dostať z tejto “zlej spoločenskej nálady”. A potom som dostala nápad a následne som prijala aj moje vnútorne rozhodnutie. Možno budete prekvapení, ale ja som sa nikdy ničoho nebála. Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie. Rozhodne v nej ale v tejto spoločenskej klíme vidím zmysel a aj preto som sa z vlastného rozhodnutia dobrovoľne vzdala istých pre mňa veľmi komfortných vecí," napísala tajomne Zlatica.

Na novom projekte už začala pracovať. "Teraz smerujeme do Prievidze. Sme na pracovnej ceste. Môžete sa tešiť, už čoskoro, na niečo veľmi zaujímavé," opäť napína blondínka. Spoločnosť na pracovnej ceste jej robil kameraman Pali. "Všetci boli absolútne úžasní," okomentoval taktiež záhade.

Nedávno sa vynorila otázka, či Puškárová nahradí Michala Kovačiča. V minulosti pracovala aj v relácii Na telo a v mnohých špeciáloch k spoločenským a politickým udalostiam. Zlatica rozplynula všetky dohady a potvrdila, že do relácie Na telo sa nevracia a pôjde o iný projekt. "Aby v týchto vyostrených časoch neprišlo k nedorozumeniu. Môj projekt nemá vôbec nič spoločné s reláciou Na telo, ani so žiadnou novou diskusiou. Reláciu Na telo v žiadnej podobe moderovať nebudem!" povedala na rovinu obľúbená moderátorka.