17. mar. 2026 o 15:00
krsk, Teri Čikoš, Koktejl

V Let’s Dance nezostal kameň na kameni: Drastický ZVRAT otriasol aj Polnišovou!

Prijala túto výzvu.

Domáce promi
17. mar. 2026 o 15:00
V Let’s Dance nezostal kameň na kameni: Drastický ZVRAT otriasol aj Polnišovou!

Prijala túto výzvu.

Ikonická tanečná šou sa vrátila na obrazovky TV Markíza v špeciálnej 11. sérii. Nová sezóna s názvom Let’s Dance: Najlepší z najlepších odštartovala v nedeľu 8. marca o 20:30 hod. Na parkete sa predstavili výrazné osobnosti z predchádzajúcich ročníkov: Ján Koleník, Jakub Jablonský, Kristián Baran, Vladimír Kobielsky, Juraj Mokrý, Nela Pocisková, Gabika Marcinková, Petra Polnišová, Zuzana Porubjaková a Jana Hospodárová.

Petra Polnišová sa vrátila na tanečný parket po 17 rokoch. Jej tanečným partnerom je Vilda Šír, ktorý v šou tancoval už so Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou, Simonou Leskovskou, Tinou a dokonca vyhral s Jankou Kovalčikovou. Ich prvým tancom v šou bola energická cha cha. Dvojica prehovorila pre Koktejl.sk s hudobníčkou Teri Čikoš v závere prvého večera.

Aké mala pocity z prvého vystúpenia slovenská herecká hviezda? "Užila som si to veľmi. Bola úžasná tá reakcia publika. Ja som to nečakala, napriek tomu, že som videla nejaké dokrútky a tancovala som ako také zlaté vajco..." nedokončila Polnišová. "Tancovala omnoho lepšie, ako zlaté vajco. Peťka sa teraz videla prvý raz, takže si hovorí, že to bolo zlé. Ale za mňa to bolo dobré. A postavila na nohy celú Inchebu. Takže veľmi ďakujeme divákom. A majú ťa proste ľudia radi," vstúpil do toho s úsmevom Vilda Šír.

"Ďakujem veľmi pekne. Lebo ja vnútri, ja tancujem ako Laura Arcolin v mojej predstave. A potom to vidím a úplne sa vyšokujem," priznala obavy herečka.

V úvode tanca sa zošmykla medzi tanečníkov z poriadne vysokej plošiny. Obavy by mal každý. "Keď ma na to postavili. Tak som stála a mala som pocit, že pred Mariánskou priekopou stojím. A takisto aj ten môj prekrut. To naozaj, ja som nevedela spraviť už ani kotúľ. Čiže to všetko postupne ma chalani naučili. Ja ďakujem, že to so mňou dali, lebo to sa nezdá, ale proste to treba naozaj oveľa viac trénovať. A ja som robila, čo som mohla. A vôbec, že som to zvládla. Akože v podstate som na seba pyšná," dodala právom Polnišová.

Na konci prvého večera tanečnej šou nastal zvrat, kedy sa tanečníkom úplne vymenili tance a cez týždeň ich čakalo rýchle nacvičenie obľúbeného tanca niekoho iného. Mnohí účinkujúci boli v šoku. "No, ja som ešte v šoku. Lebo úprimne, my nejakým spôsobom sme sa pripravovali aj na druhý tanec. A teraz to vlastne nebude. A za 5 dní musíme nacvičiť niečo, čo som ešte nerobila. Respektíve, robila som to pred 17 rokmi. Ale proste, je to šou a mňa to niekde baví, že proste takto do toho buchli," uznala tvorcom kreativitu Petra Polnišová.