24. nov. 2022 o 15:00
vmr, Koktejl

Muž zažil po prebudení obrovský šok: Neuveríte, čo mu ležalo pred dverami bytu!

placeholder
Muža čakalo pred dverami prekvapenie. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Prekvapivé prebudenie.

Zahraničné správy
24. nov. 2022 o 15:00
Muž zažil po prebudení obrovský šok: Neuveríte, čo mu ležalo pred dverami bytu!

Prekvapivé prebudenie.

Mal to byť deň ako každý iný. Muž z talianskeho Janova sa prebudil, dal si raňajky a namieril si to rovno do práce. Pri odchode z domu sa mu však naskytol zarážajúci pohľad. Keď otvoril dvere bytu, oči mu ihneď padli na rohožku, na ktorej ležal obrovský diviak.

Talian začal okamžite konať. Ako informuje Genova Quotidiana, muž zavolal políciu a pred ich príchodom celú scénu zvečnil na fotke.

Je ťažké pochopiť, ako sa diviak mohol dostať do bytovky, aj keď sa s najväčšou pravdepodobnosťou uchýlil dovnútra, pretože mu nebolo vonku dobre. Zviera na tom bolo zrejme zdravotne zle, pretože pri odchyte veľmi nereagovalo.

Ako upozorňujú miestne noviny, kopcovitá štvrť Quezzi v Janove, je oblasťou, kde sa diviaky v súčasnosti vyskytujú vo veľkých počtoch, a to nielen pri západe slnka, čo spôsobuje aj niekoľko dopravných nehôd. Diviaky sa dokonca prehrabávajú aj v odpadkových košoch na uliciach. Už sa stalo, že niektoré vkĺzli do záhrad a dvorov, ale ešte sa nestalo, že by zviera skončilo v budove a prišlo si do nej zdriemnuť.