25. jan. 2023 o 16:00
mob, Koktejl

Attila Végh ostal poriadne zarazený: Neuveríte, čo mu zahlásila frajerka!

placeholder
Slovenský MMA zápasník Attila Végh.
Zdroj: instagram/veghattila

Známy fighter prezradil veci zo svojho súkromia.

Domáci šport
25. jan. 2023 o 16:00
Attila Végh ostal poriadne zarazený: Neuveríte, čo mu zahlásila frajerka!

Známy fighter prezradil veci zo svojho súkromia.

Hovorí sa, že za každým úspešným mužom stojí obetavá žena a takú má aj slovenský MMA zápasník Attila Végh (37), ktorý v novej talkšou bývalého futbalového reprezentanta Jána Ďuricu prezradil veci zo svojho súkromia.

Predtým ako sa Végh v roku 2018 oženil s Natáliou Indrichovičovou, randil osem rokov s inou ženou, ktorá však podľa jeho slov nechápala, čo robí. „Išiel som na mesiac na sústredenie do Thajska a ona chcela ísť so mnou. Myslela si, že ideme na dovolenku, ale ja tam mám svoj čas a počas neho iba trénujem, jem, spím a toto dokola. Ona to nechápala a tušil som, že to nebude moja žena do konca života,“ povedal známy fighter.

Keď sa stretol s Natáliou, tak po troch týždňoch už bývali spolu a postupne si začali plánovať budúcnosť. „Ona je tá žena, ktorú potrebujem do života. Keď som jej povedal, že idem do Thajska, tak ona mi odpovedala, aby som sa vrátil silnejší. To je to, čo som potreboval,“ priznal Végh.

Podľa jeho slov je dôvera vo vzťahu tá najdôležitejšia vec. Natáliu obdivuje aj preto, že keď sa pripravoval na zápas storočia, tak to bolo v čase jej tehotenstva. Keď prišiel z tréningov unavený, tak ona, aj keď mala svoje problémy a potrebovala povzbudiť, mu dávala silu a podporovala ho.

„Je to dôležitá vec, aby si mal tú správnu ženu vedľa seba a držali ste spolu. Hlavne v dnešnej dobe,“ zakončil Végh.