10. júl. 2024 o 16:00
mj, Koktejl

Nela Pocisková na dovolenke prekvapila fanúšikov: Sledujte ten zadok!

placeholder
Herečka a speváčka Nela Pocisková.
Zdroj: instagram/pociskova.nela

Pristane jej to!

Celebrity
10. júl. 2024 o 16:00
Nela Pocisková na dovolenke prekvapila fanúšikov: Sledujte ten zadok!

Pristane jej to!

33-ročná slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková sa môže pochváliť dokonalou postavou. Málokto by povedal, že táto sympatická žena je aj mamou dvoch detí, syna Hektora (8) a dcérky Liany (6). Nela sa nehanbí svoju postavu ukázať aj v plavkách a často ju na Instagrame možno vidieť na fotkách z dovoleniek či pri bazéne.

Milovníčka mora

Dvojnásobná mamička a partnerka herca Filipa Tůmu (46) potešila svojich, najmä asi mužských, fanúšikov momentkou z dovolenky. K fotke, kde pózuje v krásnych dvojdielnych plavkách v modro-žltých odtieňoch na pláži pri mori. „Som milovníčka mora," napísala Nela k záberu. Na fotografii naozaj vynikne Nelina vypracovaná postava.

Niet pochýb, že to Nele v plavkách veľmi pristane, čo rýchlo zhodnotili aj fanúšikovia v komentároch. „Pristane ti to!" odkázala Vanessa. „Nádherná Nela, vrátane tých plaviek," napísala ďalšia.

Nuž, vidno, že touto fotkou Nela potešila naozaj hlavne pánov, ktorí sa nebáli vyjadriť svoje sympatie, či dokonca posielať aj virtuálne pusinky. Ktovie čo na to povie Filip...

Debata ohľadom nahoty na Instagrame

Nedávno sa speváčka podelila o fotku zo zahájenia bazénovej sezóny. Fotografia zachytáva Nelu, ako sedí na kraji bazéna, len v spodnom diele plaviek. Bola fotená odzadu, takže bolo vidieť iba nahý chrbát. K Nele sa túlila jej dcérka Lianka. Pri tejto fotke sa strhla veľká debata o tom, čo je už príliš. Niektorým sa totiž fotka zdala príliš intímna, iní chválili Nelin prístup a samozrejme, i dokonalý zadok a celú postavu.

Dvojnásobná mamička sa skutočne nemá za čo hanbiť a v konečnom dôsledku je len na jej uvážení, aké fotografie sa rozhodne uverejniť.