23. jún. 2024 o 18:00
jž, Koktejl

Martina Schindlerová sa po dlhšej dobe ukázala s priateľom Marcelom: Emotívne VIDEO z Maďarska!

Celá žiari.

Domáce promi
23. jún. 2024 o 18:00
Martina Schindlerová sa po dlhšej dobe ukázala s priateľom Marcelom: Emotívne VIDEO z Maďarska!

Celá žiari.

Speváčka Martina Schindlerová (35) to nemala v živote vždy jednoduché. Hoci si prešla rozvodom ešte v roku 2019, problémy s exmanželom Kamilom má doteraz. Speváčka však svoje nevydarené manželstvo nikdy príliš nekomentovala. No bolo známe, že Kamil bol v hľadáčiku polície, ktorá ho neskôr aj zadržala spolu s členmi organizovanej zločineckej skupiny.

Speváčka si po rozvode našla nového priateľa, právnika Marcela Borisa, s ktorým aj so svojimi dvomi ratolesťami bývala. Neskôr sa však od neho odsťahovala a zo sociálnych sietí mali vymazať aj spoločné fotky. Zdalo sa, že pár už netvoria. Martina však v rannej šou Teleráno vyvrátila všetky dohady.

"V poslednom období vyšlo veľa článkov o našom rozchode s Macim a my s Macim, s Marcelom Borisom, sme nedali žiadne vyjadrenie o tom, že sme sa rozišli. Novinári to podložili tým, že sme si vymazali nejaké spoločné fotky z Instagramu. Ja samozrejme chápem aj novinárov, že prestali sme v nejakom momente komunikovať, a zdieľať naše súkromie a dovtedy sme ho ochotne zdieľali," uviedla veci na pravú mieru.

Tento krok bol nutný kvôli exmanželovi. "Teraz sa vyjadrím tak opatrnejšie pre prípad nejakých súdnych sporov, takže odbočím od môjho príbehu a čisto všeobecne konštatujem, že keď si žena vezme za manžela niekoho chorobne žiarlivého, tak tá chorobná žiarlivosť neprejde tým momentom rozvodu ale pokračuje aj po rozvode a je smerovaná na tú exmanželku," povedala opatrne.

Aj napriek ťažkým životným obdobiam si Martina užíva spoločné chvíle po boku Marcela. Dvojica sa vybrala do Maďarska na koncert skupiny Coldplay a na sociálne siete po dlhšej dobe pridali spoločné zábery. Zdá sa, že koncert si náramne užili a obaja vyzerajú veľmi šťastne. Video nájdete nad článkom.