23. jún. 2026 o 14:30
jž, Koktejl

Desivý zážitok známej Slovenky: Opuchla jej celá tvár, nezaberali ani lieky! Teraz budem robiť hystériu, keď...

Z toho behá mráz po chrbte.

Domáce promi
23. jún. 2026 o 14:30
Desivý zážitok známej Slovenky: Opuchla jej celá tvár, nezaberali ani lieky! Teraz budem robiť hystériu, keď...

Z toho behá mráz po chrbte.

Obľúbená influencerka Bianka Rumanová je už aj aktívnou športovkyňou. Čoraz populárnejšia je jazda na bicykli, ktorú sa rozhodla skúsiť aj Bianka. Na všetko sa poriadne pripravila a kúpila si aj celú výbavu. "Ideme prvýkrát na bajk. Držte mi palce. Dúfam, že sa nevyrúbem v týchto tretroch. Neprivolávam, trošku sa bojím," priznala vo videu na sociálnej sieti.

Všetko išlo ako po masle a Bianka poctivo šliapala počas horúceho dňa na bicykli. Stalo sa však niečo úplne nečakané. "Aká pravdepodobnosť? Prvá jazda a hneď toto. Pod okuliare mi vletela osa a uštipla ma skoro do oka, pod oko ma uštipla tá sv*ňa. New fear unlocked (nový strach odomknutý, pozn. red.)," opísala moment, ktorý by nechcel zažiť nikto z nás. Na záberoch mala jemne opuchnuté očné okolie.

Krátko pred ôsmou hodinou ráno na druhý deň sa prihovorila svojim sledovateľom opäť, no jej oko bolo viditeľne väčšie. "Dnes ráno som sa zobudila takto. Včera som ešte bola po tom bajku s babami na večeri a cez noc mi to napuchlo. Mám alergickú reakciu. A zajtra ideme na svadbu, budem tam krásnučká," povzdychla si Bianka pred víkendom.

Nakoniec siahla po liekoch. Neprinieslo to však požadovaný efekt a alergická reakcia sa zhoršila. "Ale nezabralo. Vyzerám strašne. Mne opuchla reálne celá tvár. Mám opuchnuté pery, nos, líca... Ja som nevedela, že som alergická. Všetko je na predpis, takže som vzala len niečo, čo je bez predpisu," vysvetlila sledovateľom.

Rumanová neskôr užila silnejšie lieky a sledovateľom sa prihovorila z prechádzky. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že jej medicína zabrala. "Takto to vyzerá aktuálne. Ráno to bolo o dosť horšie, ja som nevedela ani oko otvoriť, lebo mi prešiel ten opuch zospodu aj hore. Takže to mám už aj hore, ale chvalabohu zabral taký jeden silnejší liek na alergiu a už viem otvoriť oko," opísala zdravotné komplikácie.

Sledovateľov uistila, že si na svadbu nalíči len nenapuchnuté oko. "Cítim sa akože fajn. Ráno som bola taká nijaká, bola som úplne oťapená, že normálne by som spala do obeda. Ale už mi je teraz lepšie, takže ďakujem za všetky vaše správy, až ma to prekvapilo," priznala a poďakovala svojim fanúšikom.

Spomenula si na radu svojej babky. "Keď som bola malá, tak mi babka hovorila, že stačilo proste len polovicu cibule priložiť a držať to tam, ja neviem, pol hodiny a prešlo ma to. Ale ja mám reálne alergiu. Alergie sa vám vedia vytvoriť počas života a zrejme teda to mám po nej zdedené, pretože moja babka má alergiu na osy a vždy takto opuchne," pokračovala Bianka.

Nepríjemný incident ju poznamenal. "Tým pádom teraz budem robiť hystériu, keď okolo mňa budú lietať osy, lebo toto fakt nechcem zažívať, ľudia. Takže budem musieť si aj dať predpísať nejaké lieky a potreby, aby sa mi toto nedialo, lebo akože dobre, to je taká pravdepodobnosť, že vás poštipne pri oku osa, že jedna z milióna. Ale stalo sa," dodala. Celé jej vyjadrenie nájdete vo VIDEU nad článkom.