20. máj. 2024 o 16:00
žani, Koktejl

FOTO Nela Pocisková ukázala maminu Ľudmilu: Keď ju uvidíte, bude vám jasná jedna vec!

placeholder
Herečka a speváčka Nela Pocisková
Zdroj: instagram/pociskova.nela

Pod dlhej dobe zverejnila foto s maminou.

Domáce promi
20. máj. 2024 o 16:00
FOTO Nela Pocisková ukázala maminu Ľudmilu: Keď ju uvidíte, bude vám jasná jedna vec!

Pod dlhej dobe zverejnila foto s maminou.

Deň matiek bol skvelou príležitosťou, kedy sme všetci mohli poďakovať tým najdôležitejším ženám v našom živote. Spravila tak aj herečka a speváčka Nela Pocisková, ktorá zverejnila fotku s maminou Ľudmilou. Každému je hneď jasné, že krásu zdedila po nej. "Krásny deň nám všetkým, ktoré sme sa rozhodli odovzdať lásku ďalej…," napísala obľúbená umelkyňa.

Pred pár rokmi pridala iný záber z rovnakého fotenia, na ktorom Ľudmila ohromila sledovateľov ružovými vlasmi. "Mama je najsilnejšie stvorenie, aké poznám a tá moja teda rozhodne," napísala vtedy na sociálnu sieť Nela.

Herečka v minulosti pre Nový Čas opisovala svoju maminu množstvom superlatívov. "Je neskutočne pracovitá, veľmi trpezlivá, nesmierne rodinne založená, miluje nás celým srdcom, dala by nám všetko a pre rodinu by sa aj rozkrájala. Je pre mňa veľkým vzorom v tom, ako pristupuje k práci, aká je zodpovedná, ako si stojí za svojím, ako drie, aby dosiahla to, čo chce. Naučila som sa od nej asi všetko," porozprávala.

Pociskovej dala mamina do vienka, že nemá byť odkázaná na nikoho, len na seba a má sa o seba vedieť postarať. "Tiež to, že keď sa mi nedarí, tak sa nevzdávam a som bojovník, ona je taká istá - sme bojovnice," dodala.