Domáce promi
video Video
photo Foto
30. máj. 2024 o 05:52
krsk, Koktejl

Posledné Teleráno Šóošovej plné emócií: Silný odkaz od Adely a Viktora Vinczeovcov!

placeholder
Posledné Teleráno Šóošovej a Juraška bolo nabité emóciami.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Najdlhšie vysielajúca moderátorská dvojica skončila svoje pôsobenie v rannej relácii.

Domáce promi
30. máj. 2024 o 05:52
Posledné Teleráno Šóošovej plné emócií: Silný odkaz od Adely a Viktora Vinczeovcov!

Najdlhšie vysielajúca moderátorská dvojica skončila svoje pôsobenie v rannej relácii.

Moderátori Lenka Šóošová (48) a Roman Juraško (45) spríjemňovali ranné vstávanie divákom Markízy 19 rokov. Boli najdlhšie vysielajúcou stabilnou moderátorskou dvojicou na slovenských obrazovkách. V závere utorňajšieho Telerána za nimi prišiel s kyticou generálny riaditeľ Markízy Peter Gažík, ktorý sa moderátorke poďakoval a zaspomínal si na ich začiatky.

Dvojicu prišli podporiť kamaráti ako Zuzana Smatanová, Dominika Kavaschová, Matúš Krnčok či Kvetka Horváthová. Dobroty vo vysielaní napiekla exmarkizáčka Adriana Poláková a v pozadí zotrvali aj Vinczeovci, ktorí prišli porozprávať o adopcii.

"Ja by som chcela poďakovať hlavne štábu, pretože bez nich by sme neboli my. A naozaj to bola krásna jazda. Roman, ďakujem, veľké ďakujem tebe, však ty vieš, že proste bez teba by sme neboli dvojka. Chcem sa poďakovať aj celej Markíze, Teleránu. Všetkým, ktorí sú v zákulisí, lebo proste viem, že keby vás nebolo, keby ste neboli, akí ste, keby sme naozaj neboli jeden tím, tak by sme neboli my. A neboli by sme tu tak dlho," povedala priškrteným hlasom od plaču dojatá Šóošová. Vďaku vyjadrila aj divákom za ich priazeň. Zábery rozlúčky nájdete v galérii pod článkom.

"Ja neodchádzam síce z Markízy, ale končí sa pre mňa osobne obrovská životná etapa. Ja ďakujem hlavne Lenke, pretože išiel som to moje tempo s ňou, ďakujem jej za veľa vecí. Ďakujem ostatným kolegom, lebo Teleráno navždy zostane súčasťou našich životov. Ďakujeme, že sme mohli byť my súčasťou tých vašich," dodal Juraško, ktorého taktiež úplne zvalcovali emócie.

Lenka skončí úplne, no Roman od pondelka 3. júna 2024 posilní moderátorskú zostavu obľúbeného podvečerného magazínu Reflex.

S moderátorkou sa neskôr mimo kamier odfotil aj manželský pár Adela (43) a Viktor (33) Vinczeovci. "Táto úžasnica štartuje nový život. Všetko, všetko dobré si zaslúžiš," napísala Adela k spoločnej fotke s dojatou Šóošovou. Dvojica hovorila v Teleráne o novinke v ich živote, ktorou je oficiálne uzavretie adopčného procesu ich synčeka Maxíka. FOTO nájdete v galérii pod článkom.