21. nov. 2023 o 06:00
žani, Koktejl

Po priznaní Kolárovského prehovoril ďalší známy Slovák: Obrovské poníženie pre Twiinsku!

Drsná reakcia.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 06:00
Po priznaní Kolárovského prehovoril ďalší známy Slovák: Obrovské poníženie pre Twiinsku!

Drsná reakcia.

Spevák Matúš Kolárovský alias Yael sa rozhodol otvorene prehovoriť o veciach, ktoré nevedeli ani jeho najbližší. Mladý umelec sa zaplietol s drogami a inými omamnými látkami. "Je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života... Beriem to tak, že nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu. Vysvetlenie na to úplne nemám,“ prezradil vo videu.

Okrem šokujúcich detailov zo svojho súkromia sa vyjadroval aj k Tomášovi. Toto meno si mnohí spojili s verejne známym Tomym Kottym. "Od rána do mňa d*bete, nech sa vyjadrím k tomu Kolárovskému. Tak som si to teraz pustil a nebudem sa k tomu vyjadrovať nejak obsiažne,” cituje Kottyho portál emefka.sk.

"Čakal som lepší herecký výkon od týpka, ktorý hral v markizáckom seriáli. Kamoš to dobre povedal, zase raz si len dokázal, že si malá, umrnčaná pi*a, ktorá, keď mu začne horieť za ri*ou, rýchlo, rýchlo sa ísť hrať na katolíckeho ufňukaného chlapca na Instagrame, len aby som sa zo všetkého vyvliekol. Len aby to pre mňa nemalo náhodou fatálne následky. Takisto jak keď si tĺkol Nikolu, jak keď si nabúchal Twiinsku na hajzli, ty ko*t, a podobné veci," nedával si mladík servítku pred ústa.

"Si potkan. Prečo si neplakal, keď si fetoval? Keď si mi tr*kal ex? Keď si tĺkol Nikolu, hm?" pýtal sa a narážal na svoju bývalú priateľku Ráchel Karnižovú, ktorá súťažila v poslednom Love Islande.