20. máj. 2023 o 09:00
krsk, Koktejl

Mario Cimarro ostal u gynekológa ako obarený: Nečakané odhalenie o tehotenstve!

placeholder
Bronislava Gregušová a Mario Cimarro.
Zdroj: Kristína Torjai

Hviezda telenoviel odkryla prísne strážené súkromie.

Celebrity
20. máj. 2023 o 09:00
Mario Cimarro ostal u gynekológa ako obarený: Nečakané odhalenie o tehotenstve!

Hviezda telenoviel odkryla prísne strážené súkromie.

Kubánsky herec Mario Cimarro (51) v rozhovore pre časopis ¡HOLA! prehovoril o tehotenstve svojej slovenskej snúbenice. Juan Reyes z telenovely Skrytá vášeň ešte nedávno hviezdil v ôsmom ročníku tanečnej súťaže Let's Dance. Sexsymbol sa s tanečnou partnerkou Vanesou Indrovou pretancoval až do šiesteho kola!

Maria nespája so Slovenskom len priazeň divákov, ale aj krásna snúbenica a jej rodina. Finalistka Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová (31) porodila hercovi v auguste 2022 dcérku Brianu. Maličkú prvýkrát ukázali na titulke k exkluzívnemu rozhovoru.

Keď sa na sociálnych sieťach objavila správa o narodení dcérky, Broňa hovorila o zázraku. Redaktor zahraničného časopisu sa preto spýtal Cimarra, či to malo pre dvojicu hlbší význam.

"Bol to zázrak, život dieťaťa je boží zázrak, ale zaskočilo nás to, pretože sme sa to dozvedeli pri bežnej kontrole. Lekár, ktorého sme v ten deň mali, nebol gynekológ, ktorého mala vždy, dostali sme iného lekára," spresnil Mario. Ako prezradil časopisu, niečo mu počas kontroly nesedelo.

Keď sa jeho Broňa prezliekala, nevydržal to a konfrontoval lekára a spýtal sa ho, čo sa deje. "Pretože keď sme robili prehliadku, všimol som si, že je znepokojený. Povedal mi: 'Mario, neviem, čo ti mám povedať... buď sú to dve veci... buď tam má niečo, čo by mohlo byť chúlostivé, alebo je tehotná'. Povedal mi, že keď príde, urobíme ultrazvuk a zistíme to," uviedol kubánsky herec.

Ten moment bol podľa neho osudový, pretože mali bežnú kontrolu, Bronislava podstúpila ošetrenie kože. "Broni prišla, ľahla si chrbtom k monitoru a v momente, keď jej lekár priložil prístroj na bruško, prišiel obraz Briany. Nemohol som tomu uveriť, oči mi slzili a partnerka nevedela, čo sa deje... bolo to veľkolepé! Tak sme to zistili. Do očí sa mi tisli slzy šťastia," opísal emotívny moment dnes už hrdý otecko Cimarro.