11. dec. 2023 o 16:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Takto ste Soňu Müllerovú nikdy v živote nevideli: Na čo sa dala nahovoriť po 60-tke!

placeholder
Slovenská moderátorka Soňa Müllerová.
Zdroj: Instagram/muller.sona

Čo poviete?

Domáce promi
11. dec. 2023 o 16:00
Takto ste Soňu Müllerovú nikdy v živote nevideli: Na čo sa dala nahovoriť po 60-tke!

Čo poviete?

Televízna hlásateľka a moderátorka Soňa Müllerová v októbri oslávila svoje 62. narodeniny. Aj napriek svojmu veku sa udržiava a vyzerá oveľa mladšie. Soňa srší optimizmom a aj práve to je jedným z jej "zlepšovákov", ktorý jej dopomáha k tomu, aby vyzerala čo najmladšie.

Okrem toho miluje módu a jej farebné a neraz aj výstredné outfity sú priam neprehliadnuteľné. Televízna hlásateľka bola 15 rokov manželkou speváka Richarda Müllera a spolu majú syna Filipa a dcéru Emu-Lujzu.

Práve s Emou na Instagrame zverejňujú zábery, na ktorých hrdo ukazujú, ako vyzerá funkčný vzťah medzi matkou a dcérou. Soňa sa naplno venuje aj práci a najnovšie pridala fotku zo zákulisia v rámci príprav na televízne vysielanie.

Moderátorka tak fanúšikom ukázala niečo z toho, ako ju v maskérni dávajú dokopy. Zároveň priznala, na čo ju maskérka prehovorila a nezostalo jej nič iné iba súhlasiť. "Katka hovorí, že som šťabajzňa aj po 60-tke. Ale to ona ma nahovorila na umelé riasy. Nikdy v živote by som sa na to nedala nahovoriť - až teraz... Až teraz mám chuť skúšať nové veci," napísala Soňa k fotke, na ktorej nechýbal jej povestný široký úsmev. Záber novej "Müllerovej" nájdete v galérii.