20. nov. 2023 o 12:00
žani, Koktejl

Müllerova dcéra venovala Čaputovej dar: Fanúšička hneď upozornila na Rizmana! Všimli ste si to aj vy?

placeholder
Ema venovala jeden výtlačok prezidentke Čaputovej.
Zdroj: Instagram/emamuller

Na svoje dielo je extrémne pyšná.

Domáce promi
20. nov. 2023 o 12:00
Müllerova dcéra venovala Čaputovej dar: Fanúšička hneď upozornila na Rizmana! Všimli ste si to aj vy?

Na svoje dielo je extrémne pyšná.

Dcéra Sone Müllerovej a Richarda Müllera sa vydala vlastnou cestou. Ema žije už niekoľko rokov v Paríži. Jej životnou filozofiou sa stalo heslo "som bohyňa, všetky sme", o čom utvrdzuje aj svoje sledovateľky na Instagrame. Influencerka päť rokov písala pre československý Vogue a svoje texty sa rozhodla pretaviť do vlastnej knižky.

Svoja, ako dielo Ema nazvala, už uzrela svetlo sveta a má za sebou aj krst. "Milujem ju. Je nádherná. Neviem sa na ňu prestať pozerať. Stále ju otváram, voniam jej stránky, čítam si ju zas a znova. Vytvorili sme umelecké dielo plné lásky, emócií, sĺz a smiechu. Svoja je samostatný príbeh a od prvej stránky po poslednú je v nej všetko premyslené," tešila sa Ema a dodala, že ženy sa rozhodne majú na čo tešiť.

Jeden výtlačok osobne venovala slovenskej hlave štátu. "Naša Zuzana Čaputová má svoju!" pochválila sa autorka na sociálnej sieti. Ema si s prezidentkou podala ruky a v tvári brunetky sa odráža hrdosť a nadšenie z jej prvého diela. Spoločnosť Čaputovej robil aj partner Juraj Rizman. Ten hneď padol do oka jednej fanúšičke. "Mne sa okrem vás dvoch páči aj to, s akým záujmom si to pozerá jej partner," napísala do komentárov. Zábery nájdete v galérii.