19. mar. 2023 o 14:00
žani, Koktejl

FOTO Paľa Haberu je hitom, fanúšikovia sa mu smejú: Toto nespravil celých 40 rokov!

placeholder
Spevák Paľo Habera
Zdroj: instagram.com/pavolhabera

Fotka pobavila fanúšikov.

Celebrity
19. mar. 2023 o 14:00
FOTO Paľa Haberu je hitom, fanúšikovia sa mu smejú: Toto nespravil celých 40 rokov!

Fotka pobavila fanúšikov.

Pavol Habera a Daniela Peštová vyrazili spoločne do mesta lásky a svetiel. V srdci modelky má Paríž špeciálne miesto. Pri jeho návšteve sa vždy vracia do minulosti. "Tu sa to všetko začalo. Môj vôbec prvý test, prvé kastingy, prvé zákazky. Prvýkrát som žila sama v cudzom meste. Snažila sa zorientovať v tomto biznise. Bez znalosti angličtiny a s veľmi chabou francúzštinou. Mnohokrát som sa stratila, v každom zmysle slova. Ale v konečnom dôsledku som našla viac, než som si kedy dokázala predstaviť," zverila sa sledovateľom na sociálnej sieti.

Známy slovenský spevák zrejme nemá k Parížu tak blízko, ako jeho milovaná polovička. Výlet si však užíva plnými dúškami. Odfotil sa na jednom z kráľovských námestí Place Vendôme, pokochal sa v múzeu a spravil niečo, čo nerobil už celé desaťročia.

Cestoval v metre. "Spoznávanie miestneho obyvateľstva v praxi. V metre po 40-tich rokoch. V očiach mierna neistota," okomentoval zážitok Habera. Fanúšikov príspevok na jeho profile pobavil. "Treba si kúpiť lístok a potom je jazda menej stresujúca," žartovala v komentároch Janka.