25. máj. 2024 o 05:55
krsk, Koktejl

Slzy v Ruži pre nevestu, vypadla veľká favoritka: Čakala som, že si vyberie mňa!

placeholder
Stanka, Julie a Jennifer v 11. epizóde šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Vypadnutie niesla ťažko.

Domáce promi
25. máj. 2024 o 05:55
Slzy v Ruži pre nevestu, vypadla veľká favoritka: Čakala som, že si vyberie mňa!

Vypadnutie niesla ťažko.

Najromantickejšia šou sa blíži do finále. V marci odštartovala na televíznych obrazovkách Ruža pre nevestu, ktorú inšpirovala legendárna Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným. Od jeho účinkovania v hite Markízy prešlo takmer 20 rokov.

Nevesta pre milionára mala premiéru v piatok 28. apríla 2006. Vybraný počet dievčat absolvoval rôzne skúšky na ceste k jedinému cieľu - získať srdce nezadaného milionára Jana "Honzíka" Novotného. Program moderoval Vilo Rozboril.

Na úspech šou nadviazala Markíza v roku 2023, kedy spustila Ružu pre nevestu s podnikateľom Tomášom Tarrom v Turecku. V marci tohto roka začalo vysielanie druhej série. O srdce ženícha Radka Urbanyaka (34) pôvodne bojovalo na Srí Lanke 18 dievčat.

Ide do tuhého

V 11. epizóde o Radka bojovali už len Stanka, Jennifer a Julie. Skúškou ohňom prešiel aj ženích po tom, čo všetky tri navštívila na ostrove rodina a strávili spoločný čas s Radkom. Na ceremoniáli ruží prišiel ale čas, kedy musel jednu ženu vyradiť. Šou opustila Jennifer.

"Ja si myslím, že ja sa k nemu najviac hodím skrz tej vekovej stránky. Prežili sme si také tie veci, začínali sme od nuly obaja, čiže určite by sme sa vedeli tak viacej chápať, viac podporovať, viacej ťahať. Určite viem, že mne by sa začínalo lepšie niekde v zahraničí. Viem, aké to je. Nebála by som sa odísť," povedala v dokrútke Jennifer. Zdalo sa však, že Radko to cítil inak. Ružu, ktorá znamená postup ďalej, jej nedal.

"Je mi to strašne ľúto, lebo čakala som proste, že si vyberie mňa," priznala sklamaná Jennifer v ďalšej dokrútke so slzami v očiach. Ženích jej na záver sľúbil, že si vyberie správne.

Krôčik od finále

Vo finále si bude Radko vyberať medzi Stankou (31) a Julií (24). Stanka z Košíc sa pred rokmi zúčastnila súťaže krásy, kde skončila na druhom mieste a získala titul Miss Earth. Pracuje ako asistentka predaja luxusných automobilov, venuje sa aj vizáži a vlasovému stylingu. Julie, ktorá pendluje medzi Prahou a mestom Frýdek-Místek, sa venuje modelingu a študuje na VŠ. V Miss Českej republiky 2022 sa titulu I. vicemiss v priamom prenose vzdala.