15. apr. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Fialová a Adelin ex Modrovský po 18 rokoch v Let's Dance: Stretnutie blízkeho druhu!

placeholder
Siedme kolo Let's Dance: Porotkyňa Zuzana Fialová
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Fialová a Modrovský vyhrali historicky prvý ročník Let's Dance.

Domáce promi
15. apr. 2024 o 05:00
Fialová a Adelin ex Modrovský po 18 rokoch v Let's Dance: Stretnutie blízkeho druhu!

Fialová a Modrovský vyhrali historicky prvý ročník Let's Dance.

Herečka Zuzana Fialová (49) spolu s tanečným partnerom Petrom Modrovským (40) sa v roku 2006 stali historicky prvými víťazmi šou Let's Dance. Tohtoročná šou je ozvláštnená meniacimi sa porotcami. Výkony súťažiacich hodnotia vždy Tatiana Drexler (61), Adela Vinczeová (43) a Ján Ďurovčík (53). Štvrté miesto obsadzuje špeciálny hosť. V siedmom kole mala tú česť práve Zuzana.

Režisér šou Let's Dance, Pepe Majeský (47) dokumentuje zákulisie na sociálnej sieti. Divákom prináša zaujímavé snímky nie len zo živého vysielania, ale z celého týždňa, keď súťažiaci poctivo pracujú na svojich ďalších tancoch. Peter Modrovský je stále súčasťou Let's Dance a spolu s Miňom Kerešom pracuje ako choreograf. Stretnutie Petra s jeho prvou tanečnou partnerkou Zuzanou sa rozhodol Pepe zvečniť. "Stretnutie blízkeho druhu," napísal k spoločnej fotke, ktorú nájdete v galérii.

Okrem iných tvoril Peter Modrovský v roku 2009 aj tanečný pár s aktuálnou porotkyňou Adelou Vinczeovou, s ktorou sa umiestnili na treťom mieste. Pár tvorili dokonca aj v súkromí. Ich vzťah vydržal sedem rokov, ukončili ho v roku 2016. Adela má však so svojimi bývalými partnermi dobré vzťahy. Svojho ex Tomáša Bezdedu (38) prednedávnom navštívila a spoločne zoznámili svojich synčekov.