03. apr. 2024 o 14:30
krsk, Koktejl

Toto je v poriadku? Plačková zasahovala vo svojej kaviarni: Ja už nevládzem!

Známa Slovenka musela znova zasiahnuť.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 14:30
Toto je v poriadku? Plačková zasahovala vo svojej kaviarni: Ja už nevládzem!

Známa Slovenka musela znova zasiahnuť.

Z toho, čo sa deje podnikateľke a influencerke Zuzane Strausz Plačkovej (32) už ostáva rozum stáť. Mama malého Diona vlastní niekoľko kaviarní, dve z toho v bratislavských nákupných centrách.

Zuzana už dlhodobo znáša zlé maniere nenápadných zákazníkov, ktorí jej cielene ničia dekorácie v kaviarňach, niekedy dokonca kradnú príslušenstvo k horúcim nápojom, či nechávajú deti zničiť detský kútik. Plačková si tak myslela, že už zažila fakt všetko, no opäť raz zistila, že sa mýlila...

"Keby vás veľmi zaujímalo, čo ja robím, tak sa hrám na floristku. Dobre? Moji zlatí, toto robím. Akože toto je v poriadku? To čo chodí ku nám do kaviarne?" pýta sa pri zábere, kde ukazuje ozdobné kytičky, z ktorých niekto vytrhal lupene kvetín. Išla ich ako-tak polepiť späť.

"Môže niekto akože vytrhať tieto kvety? Takže v najbližší čas sa budem venovať kvietkom. Ja už nevládzem, ľudia. Toto? Ozobané? Nevládzem," okomentovala kyticu. Video nájdete v nad článkom.

"Okey, už som myslela, že horšie nemôže prísť. A predsa prišlo! Dobre. To už nevyzerá ani ako ruža, ale ako nagúľaný hajzlák. Krásne. Milujem ľudí. Tak vám poviem, veľmi pekné. TOP! Ďakujeme, že nám to tu chodíte ničiť," dodala zničená Zuzana pri záberoch ďalšej zničenej kytice.