07. dec. 2023 o 11:00
žani, Koktejl

Šokujúce slová kamaráta Haščákovej: Barbaru terorizovala za života, nedá jej pokoj ani po smrti!

placeholder
Speváčka Barbara Haščáková na archívnej snímke z roku 1999.
Zdroj: TASR - Peter Hudec

Boj po smrti speváčky nekončí.

Domáce promi
07. dec. 2023 o 11:00
Šokujúce slová kamaráta Haščákovej: Barbaru terorizovala za života, nedá jej pokoj ani po smrti!

Boj po smrti speváčky nekončí.

Viaceré slovenské celebrity riešia pravidelne problém s falošnými účtami. Niekedy ide len o nevinné profily, ktoré si založili fanúšikovia, no neraz museli riešiť vážnejšie prípady podvodníkov. Hneď pri niekoľkých profiloch na sociálnych sieťach svieti aj meno Barbara Haščáková. Zosnulá speváčka († 43) si na internetovej sláve nepotrpela a preto fanúšikovia ani netušili, či sledujú jej oficiálny účet alebo falošný.

Admin jedného tvrdil, že Barbara mu stránku odovzdala ešte pred smrťou a má ju aj naďalej spravovať. "Barbara mi prenechala jej page 15.11. s tým, že keď tu nebude mám ju ďalej spravovať tak, ako keby to ona robila. Dala mi prístup aj na Instagram. Vedela, že odchádza, takže budem na jej počesť a pamiatku zdieľať príspevky jej hudby a profesionálne fotky, aby bola vždy tu s nami.. S pozdravom - admin," objavilo sa na sociálnej sieti.

Na spomínaný profil teraz upozorňuje kuchár Pierre Cédrick Klimeczek, známy zo šou MasterChef a Bez servítky. Bol dobrým kamarátom Barbary a sám prebral jej účet. Náhla smrť speváčky pre neho bola obrovským šokom. "Už aj ty si odišla a si teraz anjelom tam hore. Bola si mi obrovskou oporou, keď mi pred rokom zomrel môj posledný priateľ Denis. Tvoje zvukové správy na diaľku mi neskutočne dobíjali baterky a ja som zase nakopával teba," vylial si srdce.

"Odpočívaj v pokoji, drahá Barbara Haščáková, a tak ako sme sa dohodli - tvoj účet s tvojím dovolením tu zostáva ako spomienka na tvoju tvorbu a pamiatku. Ochotne a rád budem opäť tvoj fanklubista," napísal a na jeho príspevok reagovali srdiečkom Miro Jaroš a Kristína Tormová.

Pierre poprosil fanúšikov, aby nahlásili druhý instagramový profil. "Toto psychicky labilné dievča, ktoré vytvorilo tento účet, Barbaru terorizovalo za jej života a nedá jej pokoj ani po jej smrti!!" napísal rázne známy kuchár. Zábery nájdete v galérii pod článkom.