19.09.2023 16:00
NK, Koktejl

Náhla smrť známeho televízneho ženícha († 36): Jeho auto sa zrútilo z útesu!

placeholder
Charlie sa v roku 2018 objavil v šou The Bachelorette.
Zdroj: reprofoto/youtube/bachelor nation

Charlie z populárnej reality šou zahynul len osem týždňov po tom, čo sa stal otcom.

Zahraničie
19.09.2023 16:00
Náhla smrť známeho televízneho ženícha († 36): Jeho auto sa zrútilo z útesu!

Charlie z populárnej reality šou zahynul len osem týždňov po tom, čo sa stal otcom.

Charlie Newling, ktorý sa v roku 2018 objavil v šou The Bachelorette, zomrel po tom, ako sa jeho auto zrútilo zo 70-metrového útesu len dva mesiace po narodení jeho druhého dieťaťa, infomrovali Machester Evening News. Auto 36-ročného muža spadlo v sobotu o 23.00 h z útesu v Dover Heights na východnom predmestí Sydney. Miestni obyvatelia údajne zavolali záchranárov a políciu po tom, ako našli auto na dne útesu v plameňoch.

Charlieho prezývali "pán dokonalý" a "milý chlapík", keď účinkoval v danej zoznamovacej šou, ktorú na Slovensku diváci poznajú napríklad ako Ruža pre nevestu. Predpokladá sa, že pred ôsmimi týždňami spolu s partnerkou Kristal Taylor privítali na svet dcéru, pričom mal aj 13-ročného syna z predchádzajúceho vzťahu.

"Veľa dievčat, s ktorými som chodil, nie je zvyknutých na to, že sa k ním muž správa tak, ako sa patrí. Zdá sa, že všetkým dobrým už bolo ublížené a boja sa, že im bude ublížené znova," povedal Charlie pred svojim vystúpením v The Bachelorette pre Confidential.

V tom čase sa zdôveril, že keď sa vydal hľadať lásku, hľadal svoj ideálny šťastný koniec. Nakoniec nadviazal románik s Ali Oetjen, avšak diváci šou sa nakoniec obrátili proti nemu, keď ho označili za "panovačného" po tom, čo odmietol povedať, že sú spolu, kým sa ona nestretne s jeho rodinou. Napriek tomu, že sa chválil svojimi "silnými rodinnými hodnotami", kvôli ktorým ho označili za "pána dokonalého", vyšlo najavo, že Charlie je otcom syna z predchádzajúceho vzťahu - čo v šou zatajil.

V roku 2022 bol Charlie odsúdený na 13 mesiacov väzenia za vyhrážanie sa mučením a zabitím svojho nevlastného otca v sérii 37 textových správ v priebehu troch hodín.

"Stále ťa ovláda ten hrozný manžel. Jedného dňa ho pred tvojimi očami zabijem. Nemáš ani potuchy, čoho som schopný, ale vedz, že to nebude pekné," znel text niektorých správ, ktoré poslal svojej matke. Sudca Hudson počas súdneho konania uviedol, že musí vziať do úvahy "strach, muky a hrôzu" spôsobené Newlingovými odkazmi. Charlie bol tiež v roku 2021 odsúdený aj za vedenie motorového vozidla pod vplyvom alkoholu v strednom rozsahu.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.