15. apr. 2024 o 12:00
mob, Koktejl

Slovenská speváčka to tajila viac ako rok! Rozchod s otcom jej syna: Bol to môj veľký omyl

placeholder
Slovenská speváčka Suzie Hroncová.
Zdroj: instagram/suzie_hroncova

Speváčka má za sebou ťažké obdobie.

Domáce promi
15. apr. 2024 o 12:00
Slovenská speváčka to tajila viac ako rok! Rozchod s otcom jej syna: Bol to môj veľký omyl

Speváčka má za sebou ťažké obdobie.

Na konci roka 2022 prišla o otca a ľahké to nemala ani s partnerom, s ktorým má štvorročného syna Riška. Speváčka Suzie Hroncová (34) až po viac ako roku priznala, že sa s otcom jej syna rozišla a nebolo to práve v najlepšom.

„Dozvedám sa, že 90 percent vás žije v omyle a ma kontaktujete ohľadom mne už úplne neznámych vecí, človeka, ktorému neprídem ani na meno, tak som sa rozhodla Vám všetkým dať na vedomie takto cez sociálnu sieť, že s Riškovým tatom už nie som viac než rok!“ napísala a pokračovala ďalej.

„Prosím Vás, ma už s jeho menom v živote nespájať! Bol to môj veľký omyl a asi jediné v živote, čo mu vyšlo, (a to teda bravúrne) je môj pampúšik Riško, ktorého si, žiaľ, ani nezaslúži, ale za ktorého mu budem doživotne vďačná! To by bolo zatiaľ všetko, čo Vám chcem nateraz povedať, ale ináč verte bolo by toho,“ dodala.

„Verím, že tá Vaša láska pretrvá. Veľmi Vám držím palce, pretože ja celý život žijem iba pre lásku. Ostatné pre mňa nie je ani nikdy nebolo smerodatné. U mňa to opäť raz žiaľ (čiastočne) nevyšlo, ale to neznamená, že to nemôže byť Váš prípad! Ľúbte sa, ale hlavne nezabudnite, kto ste! Ak si seba navzájom nevážite, nevážite takých, akí ste, nemáte pokoru a úctu, tak láska nemá priestor! Prajem Vám všetko naj! Vesmír a nekonečnú lásku. Ja ju momentálne nachádzam v mojim Riškovi,“ zakončila Suzie.