15. máj. 2024 o 13:00
jž, Koktejl

Jakub Jablonský si vyrazil s Kristínou Svarinskou: FOTO a slová, ktoré hovoria za všetko!

Nebolo to prvýkrát.

Domáce promi
15. máj. 2024 o 13:00
Jakub Jablonský si vyrazil s Kristínou Svarinskou: FOTO a slová, ktoré hovoria za všetko!

Nebolo to prvýkrát.

V poslednom ročníku obľúbenej tanečnej šou Let's Dance sa to len tak hemžilo hercami zo seriálu Dunaj, k vašim službám. Už od začiatku patril Jakub Jablonský (29) medzi favoritov celej šou, čo v závere aj obhájil. V roku 2022 sa v tanečnej súťaži objavila aj Kristína Svarinská (34), jedna z hlavných postáv, ktorá svojmu mladšiemu kolegovi fandila. Na finále ho dokonca prišla osobne podporiť.

Kristína s Jakubom si spoločne raz za čas doprajú aj raňajky či obed v obľúbenom podniku. Ešte počas Let's Dance pridali spoločnú fotku. "Môj obľúbený parťák a budúci kráľ tanečného parketu," napísala herečka.

Dvojica sa teraz opäť vybrala na dobré jedlo. "Môj obľúbený kráľ tanečného parketu na svojom novom obľúbenom mieste," okomentovala záber Svarinská. "Jeden mňam obed s mňam človekom," reagoval na jej príbeh Jakub. Snímky nájdete v galérii. Kristína neskôr pridala aj video, ktoré si môžete pozrieť vyššie.

Jakub po Let's Dance získal obrovskú pozornosť Slovenska a mnohí ho začali vnímať ako nový sexsymbol po Jánovi Koleníkovi, s ktorým hrá v seriáli Dunaj, k vašim službám. „Ja si myslím, že Jakub Jablonský Jankovi Koleníkovi nič neukradne. Je to prirodzený vývoj, status sexsymbolu nie je úplne nemenný. Janko Koleník ho bude reprezentovať navždy, ale myslím si, že je úplne v poriadku prijímať a otvárať dvere novým, talentovaným, šikovným a rozvážnym mladým mužom. Žezlo sexsymbolu je podľa mňa v najlepších rukách," zhodnotila tieto úvahy Svarinská pre redakciu Pravda.