21. máj. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Frederika z Ruže pre nevestu odhalila zákulisie šou: My jednoducho musíme robiť tie intrigy

placeholder
Frederika z Ruže pre nevestu prezradila zákulisné informácie šou.
Zdroj: Instagram/frederikaileckox

Takáto je pravda.

Domáce promi
21. máj. 2024 o 05:00
Frederika z Ruže pre nevestu odhalila zákulisie šou: My jednoducho musíme robiť tie intrigy

Takáto je pravda.

Sympatická blondínka Frederika sa v šou Ruža pre nevestu prebojovala až do top 5 a rozhodovanie medzi kráskami mal Radko naozaj ťažké. Ako však obaja usúdili, nepreskočila medzi nimi tá pravá iskra. Frederika dokonca priznala, že ho skôr vnímala ako kamaráta. Blondínka na vile patrila medzi tie, ktoré bolo vždy počuť. Viac o zákulisí šou prezradila pre Topky.sk.

Väčšina divákov šou vnímalo Frederiku ako ženu, ktorá sa nebojí povedať svoj názor. Ak sa jej niečo nepáčilo na správaní inej súťažiacej, bez problémov jej to povedala rovno do očí. Výrazný bol moment, keď Radko zobral na spoločné rande Frederiku a Júliu. Blondínka priamo pred Radkom povedala Júlii, že je psychopatka a už z pohľadu bolo jasné, že ani samotný ženích nechápe, čomu sa práve prizerá.

Pri sledovaní šou napadne nejednému divákovi, že účastníci majú nejaké scenáre. „Zákulisie veľmi ešte nemôžem prezrádzať, ale... No, ono je to v prvom rade šou. My jednoducho musíme robiť tie intrigy. Diváci chcú vidieť drámy, diváci chcú vidieť konflikty. Lebo... Povedzme si úprimne, kebyže tam sedkáme, štrngáme si proseccom a usmievame sa na seba, tak by to asi až také zaujímavé nebolo pre toho diváka," prezradila.