26.06.2022 03:00
vmr, Koktejl

Aké to bolo byť Gottovou dcérou? Bolestivé spomienky Dominiky: Zničilo mi to život!

Dominika Gottová.
Dominika Gottová.
Zdroj: Profimedia

Dcéra legendy prehovorila o svojej celoživotnej traume.

Zahraničné promi
26.06.2022 03:00
Aké to bolo byť Gottovou dcérou? Bolestivé spomienky Dominiky: Zničilo mi to život!

Dcéra legendy prehovorila o svojej celoživotnej traume.

Dominika Gottová na svoju minulosť nespomína iba s láskou. Pre český magazín Aha! prezradila, že celé jej detstvo aj dospievanie ani náhodou nebola prechádzka ružovou záhradou. Aj keď na svojho otca nedá dopustiť a nešetrí na neho chválou, predsa len priznala, že existuje niečo, čo ju po celý život trápilo. Pri príležitosti svojich 49. narodenín vyšla von so svojimi najhlbšími pocitmi, ktoré ju celé roky škreli na duši.

„Otec sa o mňa vždy veľmi dobre staral, ja som ho bezhranične milovala... Ale nikdy si neuvedomoval, aké to je bremeno byť jeho dcérou. Neustále pohľady ľudí, neustále porovnávanie...“ vysvetlila „On bol na toto všetko zvyknutý, ale ja to od detstva doteraz veľmi zle znášam. Mám z toho psychické problémy a celkom mi to zničilo život,“ povedala dcéra niekoľkonásobného držiteľa Slávika na rovinu.

Dominika Gottová (49) je najstaršou dcérou Karla Gotta († 80) a jej matkou je baletka Antonie Zacpalová (87). Maestro má okrem Dominiky ešte dcéru Luciu (35) a potom dcéry Charlotte Ellu (16) a Nelly Sofie (14), ktoré mu porodila jeho manželka Ivana. Práve Ivana s Dominikou nemajú medzi sebou dobré vzťahy a v poslednom čase si posielajú drsné odkazy.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.