27. máj. 2024 o 05:30
krsk, Koktejl

Vincze odhalil, koľko peňazí vrazil do novej profesie: Za toto musel vysoliť 70-tisíc eur!

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Nebol to veru lacný špás.

Domáce promi
27. máj. 2024 o 05:30
Vincze odhalil, koľko peňazí vrazil do novej profesie: Za toto musel vysoliť 70-tisíc eur!

Nebol to veru lacný špás.

Moderátor Viktor Vincze (33) sa vo štvrtok vrátil k svojmu pôsobeniu na sociálnych sieťach a fanúšikom dovolil klásť mu otázky. Dominovali tie, ktoré sa týkali adopcie synčeka a lietania. To druhé prerástlo z koníčka do novej profesie a sám moderátor priznal, že ho to stálo nemalé peniaze, drinu a odhodlanie.

Fanúšikov Viktora v téme lietania najviac zaujímalo, k čomu by prirovnal skúšky už v jeho pozícii pilota. "K peklu na zemi. Ale keď sa to napokon podarí, je to neuveriteľný pocit. A rovno aj odpoveď na opakujúcu sa otázku. Mám licenciu na Boeing 737," povedal a pridal video z Bratislavy počas jeho výcviku. Nájdete ho na začiatku článku.

Lieta pre spoločnosť AirExplore, ktorá mu vo všetkom vychádza v ústrety. Ak všetko pôjde podľa plánu, prvý let s pasažiermi by mal odletieť v júni. Ľudí tiež zaujímalo, ako dlho mu trvala príprava na pilota a koľko ho to vyšlo.

"Ja som si do Boeingu prvýkrát sadol po cca 2 a pol roku, odkedy som začal s úplne prvými výcvikmi na malej Cessne. A pripraviť si treba postupne dokopy cca 70-tisíc eur," spočítal to Vincze. Záber jeho odpovede nájdete v galérii.

Synček je už ich

Vinczemu a jeho manželke Adele Vinczeovej (43) súd v týchto dňoch právoplatne zveril adoptovaného synčeka Maximiliána, ktorého volajú Maxík. O krásny moment sa podelili s fanúšikmi na sociálnych sieťach, ktorí im dlho držali palce.

Nedávno o plánoch po vydarenej prvej adopcii hovoril samotný moderátor Televíznych novín v podcaste Davida Škrobánka - Dobrý táta. Dvojica sa pred adopciou snažila o spoločné dieťatko prirodzeným spôsobom, no Viktorovi vyšli zlé testy zo spermiogramu a ukázalo sa, že spermií má málo a v zlej kvalite. Umelé oplodnenie nechceli.

Keď sa po svadbe začali stretávať s otázkami, prečo nie je Adela tehotná, rozhodol sa Vincze vyjsť s pravdou von a urobiť osvetu ostatným mužom. Išlo o tému, ktorá nie je bežná. Škrobánek sa v nadväznosti na to spýtal, či premýšľajú o súrodencovi.

"Ono to funguje takto. Opisujem systém. Keď sa tej istej matke opäť narodí dieťa a opäť ho dajú do systému, tak oni prioritne kontaktujú ľudí, ktorí už majú súrodenca, aby predovšetkým spájali súrodencov. A tí ľudia môžu povedať nie, nie sú k ničomu viazaní, ale kontaktujú ich, lebo by chceli spojiť súrodencov," vysvetlil Viktor.

"Možno nebude už nikdy nič, možno bude on jediné naše dieťa. A keď to prežije, možno budeme mať ďalšie štyri. Nie sme na žiadnej misii, že ideme teraz zo seba robiť nejakých spasiteľov. Je možné, že sa to stane. Je možné, že sa to už nikdy nestane, a do ničoho podobného nepôjdeme. A možno pôjdeme opakovane. Ale opäť to bude súčasťou toho momentu, keď sa to stane. A my budeme cítiť či áno, alebo nie," uzatvoril pred mesiacmi moderátor.