13. apr. 2024 o 09:00
žani, Koktejl

Otvorené priznanie Juraja Baču o Zdene Studenkovej: Najviac ma obleje pot, keď...

placeholder
Hranie so Studenkovou v ňom vzbudzovalo rešpekt.
Zdroj: Instagram/jurajbaca, TV Markíza

Prezradil, aké pre neho bolo pracovať s legendárnou herečkou.

Domáce promi
13. apr. 2024 o 09:00
Otvorené priznanie Juraja Baču o Zdene Studenkovej: Najviac ma obleje pot, keď...

Prezradil, aké pre neho bolo pracovať s legendárnou herečkou.

Juraj Bača (36) sa jedného dňa rozhodol, že jeho život potrebuje zmenu. Po vyštudovaní Fakulty managementu UK si našiel prácu, no nebolo to ono a tak dal výpoveď. Prihlásil sa na Vysokú školu múzických umení v Bratislave a vďaka talentu sa dnes živí ako herec, moderátor a tiež hudobník.

Pôsobí na doskách Divadla Aréna, Divadla P.O.Hviezdoslava, no svoje herecké umenie predvádzal aj v Slovenskom národnom divadle či v muzikálovom divadle Nová Scéna. Pre portál topky.sk prezradil, pri ktorých dvoch hereckých kolegyniach ho oblieva pot. "Ja sa snažím byť, čo najviac pripravený. Najviac ma obleje pot, keď sa stretnem s takýmto nejakým človekom a možno z tej nervozity, že robím dialóg s pani Turzonovovou alebo, že robím dialóg so Zdenkou Studenkovou, keď sme ešte hrali spolu," zveril sa umelec.

"Skôr je to taká nervozita, ktorá človeka pritlačí a taký rešpekt. Zrazu sa človek cíti v úzkych, nechce to pokaziť a vtedy to práve pokazí. Takže nemám stres z toho, že by ony na mňa boli nejaké zlé, alebo žeby mi niečo dávali pocítiť. Skôr je to vlastná psychika, ktorá zrádza v týchto momentoch," priznal úprimne.

Rešpekt a stres na ňom videli aj diváci Let’s Dance. Juraj sa spolu s tanečnou partnerkou Patríciou Piešťanskou prebojoval do piateho kola, no tam ich pôsobenie v tanečnej šou skončilo. "Naozaj sme to nečakali. Teraz ma to trošičku mrzí, že som to možno neskoro alebo vôbec nepochopil, že táto súťaž je viac šou ako o tých presných tanečných krokoch," povedal hneď po vypadnutí herec.

Module ITT: Let’s Dance