04. mar. 2024 o 09:30
krsk, TASR, Koktejl

Sklenaříková spôsobila rozruch: Táto fotka jej priniesla žiadosť o ruku!

placeholder
Táto fotka priniesla Adriane Sklenaříkovej aj žiadosť o ruku.
Zdroj: Instagram/ adrianakarembeusklenarikova

Nenadarmo je jednou z najkrajších žien sveta.

Domáce promi
04. mar. 2024 o 09:30
Sklenaříková spôsobila rozruch: Táto fotka jej priniesla žiadosť o ruku!

Nenadarmo je jednou z najkrajších žien sveta.

Slovenskú topmodelku Adrianu Sklenaříkovú (52) v roku 1998 oficiálne označili za ženu s najdlhšími nohami na svete. Majú dĺžku rovných 126 cm. Kráska už v minulosti uviedla, že za miery svojich končatín vďačí genetickej výbave zdedenej po 196 cm vysokom otcovi.

Adrianine nohy dodnes obdivuje celý svet. Okrem pravidelného cvičenia aj tancuje a udržiava sa tak stále vo forme. Dokazuje to jej nová fotka na sociálnej sieti, kde pózuje v zelených šatách a ružových topánkach. Šaty provokatívne odhaľujú jej opálené nohy a muži opäť šalejú.

"Si naozaj pôvabná, Adriana," napísal k fotke jeden z fanúšikov. "Ste neskutočne krásna žena," pridal sa ďalší. "Najkrajšia žena na svete," komentovala fotku pre zmenu žena. "Krásna, vezmeš si ma?" opýtal sa fanúšik bez okolkov. "Ahoj, pre mňa si najkrajšia žena na svete a veľmi dobrý človek, cmuk," vyjadril svoj obdiv iný muž a podobne vyzerali ďalšie komentáre, ktoré neustále pribúdajú Adriane pod fotkou. Záber nájdete v galérii pod článkom.

Sklenaříková bola za dlhé roky v zahraničnom šoubiznise tvárou mnohých módnych značiek či zanietenou hovorkyňou Červeného kríža. Vo Francúzsku moderovala s Michelom Cymesom populárnu televíznu reláciu Výnimočné schopnosti ľudského tela.

Topmodelka má v súčasnosti randiť s 51-ročným francúzskym raperom s prezývkou Stomy Bugsy (Gilles Duarte). Nový vzťah prišiel po Adrianinom rozvode s otcom jej dcérky. Sklenaříková bola pred marocko-francúzskym milionárom Aramom Ohanianom (55) vydatá aj za francúzskeho futbalistu Christiana Karembeu (53). S Ohanianom má dcérku Ninku (5), kvôli ktorej si dvojica ostala blízka.