09. júl. 2024 o 13:00
jž, Koktejl

Rozborilova manželka varuje Slovákov pred podvodníkmi: Toto nikdy nerobte!

placeholder
Kožná lekárka Alexandra Novotná-Rozborilová s manželom Vilom Rozborilom.
Zdroj: instagram/doktorka_sandra

Sledujúcich varovala na sociálnej sieti.

Domáce promi
09. júl. 2024 o 13:00
Rozborilova manželka varuje Slovákov pred podvodníkmi: Toto nikdy nerobte!

Sledujúcich varovala na sociálnej sieti.

Alexandra Novotná-Rozborilová (55), manželka moderátora Vila Rozborila (57), je slovenská dermatologička a bývala politička, ktorá pôsobila aj na ministerstve zdravotníctva. V roku 2006 založila vlastnú firmu a prevádzkuje kliniku korekčnej dermatológie a plastickej chirurgie. Taktiež predáva kozmetiku značky Dr. Sandra, ktorú sama vyvinula a vyrába.

Rozborilová patrí medzi špičku vo svojom odbore a na sociálnej sieti si vybudovala silnú fanúšikovskú základňu. Na Instagrame ju sleduje takmer 50-tisíc ľudí a ako je to v digitálnom svete zvykom, podvodníci sa snažia zneužiť každú úspešnú značku.

Skúsenosti s tým má aj samotná Rozborilová, keď jej sledujúcich kontaktuje podvodník, ktorý sa vydáva za ňu. "Gratulujeme. My z Doktorka Sandra vás oficiálne vyberáme za víťaza. Kolekcia troch skvelých sérií z Doktorka Sandra. Pre potvrdenie ceny kliknite sem," znie text správy, v ktorom sa nachádza aj link.

Na podvodné správy Rozborilovú pravidelne upozorňujú jej sledovatelia. "Som rada, že každým ďalším pokusom ste ostražitejší. V minulosti im zrejme niekto dokázal naletieť, ale postupne si zvykáme na nástrahy a nekalé praktiky na internete. Nikdy neposkytujte svoje údaje. Nikomu na internete," vyzýva ľudí Rozborilová na sociálnej sieti.